Razbojna gostoljubiv domaćin

Prošlonedeljno kolo je proteklo u pravoj prijateljskoj borbi između domaćina iz Razbojne i gostiju iz Milutovca. Domaćini su trijumfovali nad oslabljenom ekipom Poleta, izvojevali nova 3 boda i zasluženo preuzeli lidersku poziciju na tabeli. Pored fer igre oba tima, bez grubih faulova i oštrih startova, prelepa je atmosfera vladala i između domaćih i gostujućih navijača koji su zajedno, krijući se od jesenje kiše, posmatrali i komentarisali igru svojih fudbalera.

Prvo poluvreme je proteklo u znaku velikih preokreta. Od ranog vođstva domaćina do potpunog preokreta gostiju, koji su do kraja poluvremena, zbog izostanka povređenog prvog i nezamenjivog golmana Miodraga Petkovića Mide i još par standarnih prvotimaca, ipak poklekli pred snažnom željom domaćina da pobedom preuzmu vođstvo na tabeli druge okružne lige. Kraj poluvremena i vođstvo domaćina 4:2.

Drugo poluvreme je obilovalo mnoštvom šansi i sa jedne i sa druge strane. Ostaće žal za propuštenom prilikom u 60. minutu utakmice kada je napadač gostujućih David Lazić, sa 25 metara topovskim udarcem protresao prečku domaćih, i ulio nadu svojim navijačima da Polet može do novog preokreta... Nažalost, do toga nije došlo, i domaćin je sledećim pogotkom, ugasio sve nade gostiju, i  stavio tačku na I.

Krajnji rezultat, Donji Kopaonik (5) - Polet 57 (2).  Zaslužena pobeda domaćina, i pre svega, pobeda ferpleja nad huliganstvom i neredima na fudbalskim utakmicama,

- Nigde nismo dočekani i ispoštovani kao navijači i fudbaleri kao ovog nedeljnog popodneva u Razbojnoj. Pozdrav za najljubaznije navijače od navijača Poleta 57, i jedva čekamo revanš u drugoj polusezoni.

Trudbenik 0 : 2 Rubin (Z)
Mladost 3 : 2 Stari Trstenik
Rubin (DS) 2 : 2 Sloga
Donji Kopaonik 5 : 2 Polet 57
Beli Orlovi 3 : 0 Varvarin
Kamenorezac 76 7 : 0 14. Oktobar