MFL Sombor : Kuljani nastavljaju seriju, a kolućani tonu sve niže

Bez većih napora , fudbaleri Hajduk Juniora iz Kule, došli su do nove pobede i novih bodova u prvenstvu Međuopštinske Lige, pošto su u IV kolu svladali ekipu Jedinstva 1947 iz Koluta sa 0:5. Nemoćni domaćini jedva su sastavili prvu jedanaestoricu, i pololožili oružje pred jačim od sebe. Gosti su već u prvih 45 minuta utakmice završili posao, a po dva gola su dali Danojević (2 i 44) i Lukišić(28 i 32 minut). Na dva minuta prije kraja Danojević je trećim svojim golom overio pobedu,i svome timu obezbedio nove bodove i čelnu poziciju na tabeli. Na drugoj strani, fudbaleri Jedinstva 1947 su doživeli i četvrti poraz za redom, i bez bodova se našli na nezavidnom položaju na tabeli.Utakmica je odigrana u fer i korektnom nadmetanju,uz samo jedan pokazan žuti kartom domaćem igraču Tomaševu.

U narednom, petom kolu ova dva kluba očekuju teški mečevi, kolućani putuju u Aleksa Šantić, a Hajduk Junior ugošćuje ambiciozni tim komšija iz Crvenke.

Međuopštinska Liga JEDINSTVO 1947- HAJDUK JUNIOR 0:5 (0:4)

Kolut 19 09. 2015. Igralište Jedinstva. Gledalaca 50. Sudija : Miščević, pomoćnici Balać I Dijana Humel (Svi iz Apatina) . Delegat Jakšić (Sombor). Strelci Danojević u 2, 44, 88 I Lukišić u 28 I 32 za Hajduk Junior. Žuti Karton Tomašev (Jedinstvo) Crveni kartona nije bilo. Igrač utakmice : Danojlović (Hajduk Junior)

JEDINSTVO1947 : Kljajić, Čudić, Ivakić, Basta, Tomašev, Praštalo, Rapaić, Mandić, Krtinić (Ličina) I Đukić.

HAJDUK JUNIOR : Janičić, Dragović, Radulović, Stojanov, Vujović, Đurišić(Marković), Božović(Kovačević), Danojević, Čiča, Stanić (Lančužanin).

Izveštaj pripremio: Ostoja Jakšić

Hajduk Junior 7 : 1 Partizan
Rastina 1918 3 : 2 Jedinstvo (R)
Graničar 7 : 0 KFK Kula
Dinamo 7 : 0 OFK Metalac
Dunav 2 : 0 Jedinstvo 1947