Sloga u samom vrhu pala i Župa

Ćićevčani su potpuno zasluženo došli do tri važna boda koja su ih vinula u sam vrh tabele. Bili su apsolutno bolji a gosti iz Aleksandrovca nisu ni pripretili golmanu domaćih Anđelkoviću. Najbolju šansu propustio je Maksimović (Sloga) u 20. minutu kada je promašio prazan gol a potom još jednom koji minut kasnije. U 44. minutu nesmotreni Veličković (Župa) dobio je direktni crveni karton pa je domaćinu u drugom delu malo olakšao posao.

Briljantni kapiten Sloge Aleksandar Predraga Petrović

Drugo poluvreme počelo je ponovo promašajima indisponiranog Maksimovića da bi u 75. minutu Radosavljević konačno matirao golmana gostiju Miletića posle odlične akcije Tazića i Milanovića koji je sa desne strane odlično asistirao strelcu pobedonosnog pogotka. Do kraja još jednim promasajem obrukao se Maksimović ali i bez toga Ćićevčani u prva tri kola imaju 7 bodova za miran san.

44. minut - Burni ptotesti igrača Župe zbog isključenja Veličkovića

Sloga-Župa 1:0 (0:0) Strelci: 1:0 Radosavljević u 75. minutu. Stadion Sloge u Ćićevcu, gledalaca 350. Sudija: Milenković. R. Miloš (Kruševac) 7,5. Opomenuti igrači: Radević (Sloga) i Lazarević i Sekulović (Župa). Crveni karton: Veličković u 44. minutu (Župa). Igrač utakmice: Aleksandar Predraga Petrović (Sloga).

Radosavljević pogodio u 75. minutu

Sloga (Ćićevac): Anđelković-, Darko Stanojević 7, Marko Stanojević 6, 5, Tazić 7, 5, Radević 7, Stojković 6, 5, Radosavljević 7 (Biševac-), Aleksandar Predraga Petrović 7, 5, Aleksandra Petra Petrović 7, Maksimović 6, 5, Stolić 6, 5(Milanović 7).

Župa: Miletić 6, 5, Obradović 7, Zdravić 6(Vasiljković-), Milićević 6, 5, Sekulović 7, Veličković 5, Ugrinić 6(Milosavljević-), Živković 6, 5, Lazarević 7, Kovačević 6, 5, Sebić 6(Milić 6).