Upornošću i zalaganjem do preokreta i nova tri boda

Jedinstvo Pirot pobedilo je Moravu iz Vladičinog Hana sa 2:1 u drugom kolu prvenstva Niške zone. Polse vodjstva gostiju od 1:0, što je i rezultat prvog poluvremena, izuzetnom upornošću fudbaleri Jedinstva uspeli su da preokrenu rezultat u svoju korist. Gosti su poveli golom iskusnog centarfora Tasića iz penala. Izjednačio je, posle kiksa odbrane Morave Miloš Sokolović, da bi u 79. Minutu oštrim i preciznim šutem Marko Zeković postigao konačnih 2:1 za Jedinstvo.

goll

Dragiša Zlatanov trener Jedinstva, je ocenio da je utakmica bila jako teška ali da je ovo primer kako se zalaganjem i upornošću može preokrenuti tezultat i dobiti utakmica.

Sudijska trojka , na čelu sa glavnim sudijom Jovanom Nedeljkovićem, skoro bez greške sudila je ovu prvenstvenu utakmicu.

Jedinstvo Pirot-Morava Vladičin Han 2:1