XS
SM
MD
LG

Zona Zapad. Bošnjanci ozbiljno rade.Mogu biti i iznenadjenje prvenstva

Bošnjane.

 

 

             

   Već nedelju dana pod budnim okom jednog od najperspektivnijih trenera Rasinskog okruga Bojana Marjanovića fudbaleri FK"Bošnjana" iz istoimenog sela varvarinske opštine inače novi članovi Zone Zapad pripremaju se za predstojeće prvenstvo u kome su im ambicije stabilizacija kluba i sredina tabele
Bošnjanci kao i svake godine sprovode bazične pripreme na Kruševačkoj Bagdali a potom po rečima Bojana Marjanovića kreće rad sa loptom i serija prijateljskih utakmica po sledećem rasporedu.
 
21.07 Napredak (omladinci) - Bošnjane Na vestackoj travi na Bazenima 17,30h 26.07 Sloga Ćićevac - Bošnjane 30.07 Bošnjane - Juhor(Obrež) 02.08 Bošnjane - Šanac 05.08 Bošnjane - Fud Brus 09.08 "Bukovik" Ražanj - Bošnjane
 
Inače u odnosu na prošlu sezonu Bošnjanci su se značajno pojačali tako su medju Bošnjance stigli: Milić Milan iz Varvarina,Nikola Marković iz Temnića,Nikola Veličković i Mateja Blagojević iz Trajala a tu su i dva mlada igrača Danijel Savić i Jovan Pavlović 1997 godište koji su već osetili ukus zonskih utakmica u Bivoljskom Borcu.
 
Uporedo sa priprema agilna uprava kluba na čelu sa već za srpske prilike poznatim predsednikom (Lajkom) Goran Davidović radi na sanaciji terena i izgradnji tribina a svlačionice su već gotove i za primer tako da će Bošnjanci imati jedan od najlepših fudbalskih objekata u Rasinskom okrugu.

 

Mladi i perspektivni trener Bošnjanaca Bojan Marjanović uvek gladan trofeja

Pred jučerašnji trening grupa igrača FK" Bošnjana" na kruševačkoj Bagdali.Sleva na desno:Savic Danijel , Velickovic , Blagojevic , Lazic , Krstic , Andjelkovic , Pavlovic , Savovic .


Mačkovac 6 : 3 Vinogradar
Gradina 1 : 0 Šanac
Jedinstvo 1936 7 : 2 Čitluk
Blagotin 5 : 4 Sloga (Ć)
Bošnjane 3 : 0 Sloga (D)
Omladinac 2 : 4 Naupare
Trudbenik 5 : 2 Jastrebac
Mladi radnik 3 : 2 Mladost
Gornji Stepoš 4 : 3 13. April
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bošnjane 34 26 4 4 82
2 Sloga (Ć) 34 23 4 7 73
3 Šanac 34 20 3 11 63
4 13. April (-1) 34 18 5 11 58
5 Naupare 34 17 2 15 53
6 Mačkovac (-1) 34 16 3 15 50
7 Sloga (D) 34 14 6 14 48
8 Mladost 34 15 3 16 48
9 Mladi radnik 34 13 8 13 47
10 Vinogradar (-2) 34 15 4 15 47
11 Gornji Stepoš 34 14 4 16 46
12 Čitluk 34 15 1 18 46
13 Jastrebac 34 13 6 15 45
14 Gradina 34 13 5 16 44
15 Blagotin 34 13 4 17 43
16 Trudbenik (-3) 34 12 1 21 34
17 Omladinac 34 9 3 22 30
18 Jedinstvo 1936 (-2) 34 5 4 25 17