Derbi na Bubanu miroljubiv, Bošnjanci profitirali

Derbi na Bačinskom Bubanu izazvao je veliko interesovanje. Dok je gostima odgovarala samo pobeda ,Bačincima i  Bošnjancima koji su čekali iz prikrajka (lider na tabeli kojima su Ćićevci bili za petama ) odgovarala su ostala dva rezultata.  Bačinci su dobro otvorili utakmicu i već u 9 minutu poveli. Brzonogi Andrejić primio je loptu iskosa poludesno bio brži je bio od golmana gostiju Agatonovića i poslao je u mrežu.Bili su bolji Bačinci u tom periodu imali nekoliko šansi ali tek u 30 minutu povisili na 2:0 posle sjajne akcije Perića i Andrejića ovaj je poslao loptu pod prečku za vođstvo domaćina sa dva gola razlike.

I taman kad se očekivalo da Bačinci koji su do tada bili bolji privedu poluvreme kraju,u 39 minutu dosuđen je slobodan udarac sa nekih 20 setak metara iskosa sa leve strane a Aleksandar Petrović pogodio prvi ugao iskusnog Maksimovića koji ji em loše postavio zid ali i golman takvih kvaliteta takav gol ne sme da primi. I onda Ćićevci kreću sa atacima u 39 minutu gosti lepim golom Janka Radojevića stižu do izjednačenja i tako se odlazi na odmor.
 U nastavku druga slika .Igralo se na jedan gol :ćićevci su vršili strahovit pritisak a Bačinci se žestoko branili za konačnih 2.2 i veliku radost ne samo njih već i velikog broja navijača iz Bošnjana.

Mladi radnik- Sloga(Ćićevac) 2:2(2:2)

Strelci: 1:0 Andrejić u 9,2:0 Andrejić u 30,2:1 Al.Petrović br.8 u 34,2:2 Radojević u 39 minutu . Stadion "Buban" u Bačini,gledalaca 200.Sudija Dejan Miletić (Kruševac ) 7.Opomenuti igrači: Sibinović,Darko Savić i Georgijev (Ml-radnik) i Stanojević,Milojević i Drndarević(Sloga). Isključeni igrači: dragan Nikolić (Mladi Radnik).

Mladi radnik: Maksimović 6,Radosavljević 7,Savić 78Ćirić-),Nikola Jelić 7,5,Nikolić 5,Milovanović 7,Aleksandar Jelić 6,5,Sibinović 7(Stamenković-),Andrejić 8,Georgijev 6,5,Perić 6,5

Sloga (Ć): Agatonović 7,Marko Petrović 6,5(drndarević-),A.Petrović 6,5,Tazić 7,Radević 7,Milojević 7,Todorović 6,5,Al.Petrović 7,5,Radojević 7,Maksimović 7,Stanojević 7

Igrač utakmice: Nikola Andrejić(Mladi radnik).

Dragana Krkić predsednica Sloge posmatrala je utakmicu iz dobre hladovine ali je meč napustila vidno nezadovoljna

Dragan Ćaza Nikolić (Mladi radnik) isključen u 70. minutu.Takvom igraču to ne sme da se desi

Mačkovac 6 : 3 Vinogradar
Gradina 1 : 0 Šanac
Jedinstvo 1936 7 : 2 Čitluk
Blagotin 5 : 4 Sloga (Ć)
Bošnjane 3 : 0 Sloga (D)
Omladinac 2 : 4 Naupare
Trudbenik 5 : 2 Jastrebac
Mladi radnik 3 : 2 Mladost