Trsteničani bez mnogo napora savladali Slogu

Pred 200 gledalaca na stadionu kraj Morave fudbaleri Trstenika PPT uspeli su bez mnogo napora da uknjiže tri nova boda, savladali su Slogu iz Despotovca rezultatom 3:0. Susret je dobro i nepristrasno vodila glavni sudija Ana Minić iz Niša, koja je zbog grube igre i prigovora, podelila dva žuta kartona gostujućim igračima Đorđeviću i Stankoviću. Domaćini sve do 35. minuta nisu uspeli da realizuju svoju nadmoćnost. Tada na scenu stupa mladi Pantić i posle asistencije saigrača Majdevca postiže vodeći pogodak za Trstenik PPT. Iskusni Nenad Vasić povisio je vođstvo domaćih na samom kraju prvog poluvremena u 45. minutu.

Drugi deo susreta se nije mnogo razlikovao od prvog dela, ipak u 53. minutu Isailović je posle duplog pasa sa Vasićem zatresao mrežu Despotovčana i tako postavio konačan rezultat ove zanimljive utakmice. Posle ovog 26. kola trsteničani su na 4. poziciji srpske lige Istok sa 44 osvojenih bodova, u narednom 27. kolu gostuju u Pirotu gde će protiv Radničkog pokušati da izbore povoljan rezultat.

Ozren 4 : 3 Car Konstantin
Kopaonik 2 : 0 Radan
Radnički (S) 1 : 0 Tabane 1970
Đerdap 0 : 2 Dinamo
Timok 1 : 0 Sinđelić
OFK Bor 3 : 0 Hajduk Veljko
Trstenik PPT 3 : 0 Sloga
Timočanin 3 : 1 Radnički (P)