Bačka zona: Polet - Tavankut 0:1

U utakmici 19. kola "Bačke zone" u Sivcu sastali su se domaći Polet i gosti iz Tavankuta. Domaći tim je krenuo agresivno od početka utakmice, sa čvrstom igrom i grubim startovima koje glavni arbitar ovog meča Aleksandar Bečanović iz Sombora nije sankcionisao. Domaćin je na svaku sudijsku odluku prigovarao sudiji i napadao ga. Prvo poluvreme je proteklo bez nekih obećavajućih prilika, akcije domaće i gostujuće ekipe su se završavale na 30-ak metara od gola. Jedan od najopasnijih igrača u prvom poluvremenu u domaćoj ekipi bio je osamnaestogodišnji Stefan Komazec. Gostujuća ekipa je igrala rutinski, čuvala loptu na sredini terena i pretila iz kontranapada. Jedina prilika koju treba izdvojiti je ona 23. minuta kada je Stefan Komazec ušao u kazneni prostor gostiju ali je oklevao sa završnicom i Vuković je sigurno intervenisao.

Drugo poluvreme je počelo sa zakšnjenjem jer gostujuća ekipa nije želela da nastavi utakmicu jer domaćin FK Polet nije imao lekara na utakmici tj. pre utakmice nisu obe zbedili lekara nego su najprostije rečeno uhvatili prvu osobu sa tribina i uveli je u teren da bude "lekar". Delegat utakmice je to prevideo na početku utakmice, ali posle žalbe gostujuće ekipe, domaća ekipa je morala da dovede lekara sa licencom. Posle 10 minuta zakašnjenja, lekar se pojavio i utakmica je nastavljena. Gostujuća ekipa je smanjila agresivnost domaćina brzim protokom lopte i u 78. minutu Nebojša Skenderović je izbio jedan na jedan sa golmanom Đurišićem ali je promašio. U 90. minutu posle školske kontre igrača Tavankuta, Kovačev je odigrao loptu N. Skenderoviću, ovaj između golmana i poslednjeg igrača odbrane domaćina upošljava Prćića koji rutinski šalje loptu u mrežu i postavlja konačni rezultat utakmice 0:1 za nova tri boda ekipe iz  Tavankuta.

Polet: Đurišić, B. Pejanović, Tomić, N. Komazec (Đaković), B. Dobrijević, M. Rakočević, I. Rakočević, Subotić,S. Komazec (Maksimović), Manojlović, Plavšić (V. Dobrijević).

Tavankut: Vuković, I. Skenderović (Sloboda), Šarčević, Mihaljević, Ruski, Prćić, Hubert, Šimić, D. Skenderović (Bedeković), N. Skenderović, Poljaković (Kovačev).