Novosadsko-sremska liga: Hajduk (B) – Kupinovo 3:2

Vrlo slabu igru Kupinova u odbrani tokom prvog poluvremena, Hajduk je kaznio sa dva gola. Nakon ubačene lopte iz kornera, u 17 minutu, pored smušene odbrane gostiju, pred golom Rajkovića najbolje se snašao Lipovčan i lagano poslao loptu u mrežu. Na 2:0 povisio je Bojanović, lepim šutem sa 14 metara u 28 minutu. Gosti se budi i u 31. minutu Ljubojević divno proigrava Čeka, koji isuviše odlazi u stranu i od prilike za nešto više nema ništa. Čeko je mogao ozbiljno ugroziti gol hajduka u 42. minutu, ali Brkić u poslednjem trenutku izbija loptu.

Hajduk (B) - Kupinovo

U nastavak utakmice gosti nešto angažovanije. Posle centaršuta pred gol Hajduka, u 56. minutu, neko od odbrambenih igrača domaćina povlači Čeka, te Ilić pokazuje na „belu tačku“: Čeko je siguran izvođač penala i to je 1:2. Dekoncentrisanost odbrane Hajduka, tri minuta kasnije, kaznio je Važić, koji se našao sam ispred gola Bajića. I kada se činilo da će doći do podele bodova, domaćin, koji je poslednjih 7-8 minuta igrao bez isključenog Jovanova (drugi žuti karton), Željko Mitrović šutira ka golu Kupinova negde sa oko 17-18 metara, lopta nezgodno odskače ispred Rajkovića, koji je već bio na zemlji, i na opšte iznenađenje završava u golu.

STRELCI: 1:0 Lipovčan u 17, 2:0 Bojanović u 28. 2:1 Čeko u 56. iz penala, 2:2 Važić u 82, 3:2 Ž. Mitrović u 88. minutu. Beška: Igralište Hajduka. Gledalaca: 150.. Sudija: Dejan Ilić (Nova Pazova). Žuti kartoni: Jovanov, Orošić, M. Mitrović i Bojanović (Hajduk), Lalić, Ljubojević i Svilar (Kupinovo). Crveni karton: Jovanov (Hajduk).

HAJDUK: Bajić 7, Jovanov, Gavrilović 7, Brkić 6,5, Lipovčan 7, Orošić 6,5, Poljak (od 8. Bojanović 7), M. Mitrović 7, Ž. Mitrović 7 (od 90. Živić), Mutić 6 (od 70. Petrović) Dubravac 6.

KUPINOVO: Rajković 6,5, Lalić 6,5, B. Lukač (od 46, Dimić 6,5), Bosnić 6, Đuričić 6,5, Ljubojević 7 (od 76. Radošević 6,5), Čeko 7, Svilar 6,(od 72. Majstorović), Važić 7, M. Lukač 7, Mihajlović 6,5.

Igrač utakmice: Nebojša Lipovčan.

Budućnost 1 : 2 Omladinac
Ljukovo 4 : 2 Mladost
Jugović 0 : 2 Kabel
LSK Laćarak 1 : 2 Sremac Vojka
Borac 4 : 0 Crvena zvezda
Index 2 : 2 Sloga
Hajduk 3 : 2 Kupinovo