Bošnjanci preslišali zonaša u Obrežu

U tvrdoj i teskoj utakmici  lider Rasinske lige ekipa Bošnjana predvođena mladim i perspektivnim trenerom Bojanom Marjanovićem pokazala je i Obrežu protiv zonasa Juhora da je prvi favorit okruga. Sigurnom igrom gosti su 45 minutu došli do vođstva da bi u nastavku pobedu potvrdio štoper Popović koji je bio najviši u skoku  pred golom Ostojića.. Trener domaćih Ivan Mitić tako je poražen od svog učenika Bojana Marjanovića pa mu to može biti uteha ,a Bošnjanci predvođeni ambicioznim predsednikom Goranom Davidovićem biće izgleda nezaustavljivi u pohodu na zonu.

Uvek zajedno šef struke Bošnjanaca Bojan Marjanović sa Lazićem i Popovićem

MIODRAG DIMITRIJEVIČ PREUZEO NAPREDAK IZ SVOJNOVA

Da li razočaran situacijom u klubu tek legenda Juhora Miodrag Dimitrijević koji je u više navrata bio i šef stručnog štaba Juhora a uvek pomočnik Radiši Jovičiću iznenada je napustio klub i preuzeo  Napredak iz Svojnova tim iz Obreškog komsiluka,tako da na kormilu JUhora Ivan Mitić ostaje sam bez pomoćnika.

Direktor Juhora Slava Petrović "Nema razloga za paniku"

JUHOR-BOŠNJANE 0:2 (0:1)

Stadion Juhora u Obrežu: Strelci : 0:1 Tomić u 45,0:2 Popović u 66 minutu. Sudija Goran Minič(Obrež) ,gledalaca 100.

JUHOR:  Ostojić,Simonović,Radonjić,D.Kolarević,Tomić,Ivanović,Arsić,Đokić,Miladinović,Pejković i Živković.Igrali su još: Vlada Đorđević i Obradović

Bošnjane: Anđelković,Savović,Vidojević,Miladinović,Popović,Marković,Tomić,Miletić,Milenović,Jovan Simonović,Lazić. Igrali su još: Pavlović,Matejić,,Danić,Dejan Jovanović , Krstić.

Mačkovac 6 : 3 Vinogradar
Gradina 1 : 0 Šanac
Jedinstvo 1936 7 : 2 Čitluk
Blagotin 5 : 4 Sloga (Ć)
Bošnjane 3 : 0 Sloga (D)
Omladinac 2 : 4 Naupare