OK Ribnica - Maksimalna pobeda protiv Indjije

Ribnica je opravdala ulogu favorita i osvojiloa sva tri boda.

Meč je počeo osvajanjem poena na ravne časti, Tako je bilo sve do odlaska na obavezujući tajm aut kada su gosti iz Inđije imali minimalnu prednost. Tu prednost sačuvali su i u nastavku kada je tehničar Janjušević uspeo da razigra gotovo sve svoje saihrače. Potom je na visini zadatka bio njegov kolega Vilimanović a razigrali su se korektor Radović i Ćosić. Težište je bilo sada na strani domaćina ali su u uzbudljivom finišu gosti ipak dobili prvi set.

I drugi set je počeo u znaku rezultatske klackalice koja je nastavljena i posle tajm aut kada su poen prednosti imali domaćini. Ovoga puta završnica je bila u znaku Ribnice. Igrač preokreta bio je Okošanović.

Kako je meč odmicao domaćini su bili sve goropadniji i lako su "čitali" zamisli organizatora igre protivničke ekipe. Epilog 2:1 u setovima.Radović je i dalje bio nerešiva enigma dok je najefikasniji gostujući igrač Crnjanski nije bio u elementu kao u prvom i većem delu u drugom setu.

U četvrtom setu Inđija je povela sa 5:2 i ta prednost je dugo održavana pre svega zahvaljujući izvanrednom Pešutu koji je bio neuhvatljiv. Ipak, domaćini su uspeli da poravnaju rezultatn (16:16), dođu u prednost i na kraju osvoje ceo plen.

RIBNICA - INĐIJA 3:1

(22:25, 25:18, 25:19, 25:23)

KRALjEVO - Hala sportova. Gledalaca 200. Sudije: Balandžić i Cvetković (obojica Beograd)

RIBNICA: Adamović 9, Radović 25, Vilimanović 3, Ćosić 16, Milovanović 2, Drapšin 10, Škundrić (libero), Pavlović, Okošanović 5. Nisu igrali: Seizović, Zekavica, Močić (libero)

INĐIJA: Škrbić 9, Crnjanski 12, Janjušević 3, Vujović 1, Janjić 10, Micić , Perišić (libero), Pešut 20. Nisu igrali: Čolović, Elezović, Grković,

Crnjansi protiv dvojnog bloka foto: Stole

Partizan 3 : 0 Ribnica
Radnički 1 : 3 Crvena Zvezda
Spartak 0 : 3 Vojvodina NS Seme
Novi Pazar-Junior 3 : 0 Đerdap
Mladi radnik 3 : 2 Inđija