RFL: Lužnica 2011 - Jastrebac 2:5

U okviru drugog kola regionalne futsal lige FSRIS u Beloj Palanci su se sastali KMF Lužnica iz Babušnice i novajlije u ovoj ligi ekipa Jasrebac iz Blaca. Susret odigran pred tridesetak gledalaca. Obe ekipe su otvoreno krenule pa su se prilike za postizanje pogodaka ređale sa obe strane. Jedini pogodak u prvom delu postigao je Marković Miroslav u 15. minutu.

Drugi deo susreta gosti su bolje otvorili pa su sa dva brza pogodka preko Lapčevića u 25. i 26. minutu poveli sa 0:3. U 29. minutu iz jedne gužve rezultat je smanjio Adamović. U 33. minutu Milivojević iz brze kontre postigao četvrti pogodak za svoju ekipu. Već u sledećem minutu rezantnim udarcem sa desetak metara Milan Milojković smanjuje rezultat na 2:4. Poslednji pogodak na utakmici postigao je Pavlović za konačnih 2:5.

Lužnica 2011: Tasić, Milojković B. , Filipov, Milojković Ma. , MilojkovićMi. , Stanimirović, Pejčić, Bogdanović, Bošković, Petković, Adamović, Blagojević, Dojčinović i Stamenković.

Jastrebac: Ljubisavljević, Lapčević, Pavlović, Milivojević, Marković, Muslin, Lojić, Gajić, Veličković i Urošević.

Sudije: Ristić S. i Veljković D. (Pirot). Prekršaji: (1*5) i (5*2).