KK Sloga - Jagodinci pali u finišu

U Kraljevu utakmica sa puno preokreta. Domaćini su na početku bili razigrani i protiv, tada zbunjenih, gostiju poveli u 5. minutu čak sa 13:0. Očekivalo se da će puleni trenera Zorana Petrovića zabeležiti ubedljivu pobedu. Ipak na poluvremenu je bio nerešen rezultat (40:40) a u nastavku Jagodina dolazi do prvog vođstva (42:40). Predvođeni taspoloženim Kovačevićem Jagodinci su povećali vođstvo na šest poena prednosti a potom je viđena rezultatska klackalica. U finišu više sreće i nerava imali su domaćini. Kod domaćina solidne partije pružili su Vulić i kapiten Đorđević a Radonjić je trojkom pred sam kraj raspršio svaku nadu gostiju u čijim redovima su briljirali Đorđević i Mišković.

Sloga - Jagodina 86:82

(19:15, 21: 25, 23:23, 22:19)

Kraljevo - Hala sportova. Gledalaca 400. Sudije: Juras (Beograd), Pecelj (N. Sad), Sedlar (N. Sad)

SLOGA: Vulić 25, Jokić 8, Gudžulić, Stefanović, Vuksanović, Đorđević 15, Igrutinović, Vuletić 11, Todorović 2, Radonjić 10, Simeunović, Tadić 8

JAGODINA: Đoković 7, Milenković, Pantelić, Simić 13, Ilić, Marković 10, Radulović 3, Mirković 8, Nišavić 4, Mišković 15, Demčešen, Kovačević 22

Djoković i Djordjević foto: Stole

Sloga 86 : 82 Jagodina
Vojvodina Srbijagas 77 : 71 Smederevo 1953
FMP 87 : 63 Spartak
Borac 79 : 80 Vršac Swisslion
Konstantin 89 : 79 Tamiš