Prijateljska utakmica: ŽFK Mašinac - Makedonija 5:2

Sportski centar Kunjak u Vladničinom Hanu je bilo mesto gde su snage odmerile ekipe našeg prvaka ŽFK Mašinac iz Niša i nacionalni tim Makedonije. Rezultat je bio 5:2 u korist našeg šampiona, na poluvremenu 4:1. Mašinac je od samog starta utakmice preuzeo inicijativu i bolje igrao, tako da je posle 30-ak minuta vodio sa 4:0, zatim se jedna igračica Mašinca povredila i dok je naš tim imao jednu manje igračicu na terenu  Makedonke smanjuju  rezultat na 4:1.
U drugom poluvremenu su ušle mladje igračice sa klupe Mašinca i odigrale slabije nego prva postava u prvom delu meča. Makedonke smanjuju visoko vodjstvo našeg tima posle greške rezervnog golmana ekipe Mašinca. Nakon primljenog pogotka fudbalerke Mašinca kreću sa angažovanijom igrom što je urodilo postizanjem gola za konačnih 5:2.
Selekcija Makedonije je veoma mlada ekipa i čini se da kvalitetom veoma zaostaje za našom ekipom iz koje većina igračica čini i naš državni A tim. Posle utakmice ekipe su bile na zajedničkoj večeri gde su se družile i dogovarale o nekim novim susretima u budućnosti.

Stadion: Sportskog centra Kunjak. Gledalaca: oko 50. Sudije: Jasmina Zafirović, Miloš Marković i Jovan Djordjević (svo troje iz Vranja).

Kolibri 2 : 2 Sloga
Spartak 4 : 3 Požarevac
Šabac 5 : 0 Gradac
Sušica 2 : 1 Lemind Lavice
LASK Vaga 6 : 1 Jerina
Napredak 2 : 2 Mašinac PZP