PLS: Inđija - Bežanija 1:0
Utakmicu dva sremska prvoligaška kluba umalo nije otvorena autogolom Jakšića već u prvom minutu utakmice. U gužvi nekadašnji igrač Inđije je špicem svoje kopačke pokušao da izbaci loptu ispred Surake, a njegov golman i kapiten tima Srđan Ostojić je izvanredno intervenisao i iz samog ugla poslao loptu u korner. Na gol se nije dugo čekalo. Igrao se deseti minut utakmice. Korner za domaćina, sjajna „kifla“ Rnića na glavu omalenog, ali usamljenog Surake i tu Ostojić nije mogao ništa da učini, 1:0.

U nastavku se razvila velika bitka uglavnom između dva kaznena prostora. Prva ozbiljnija situacija pred golom je viđena u 24.minutu. Opet je Suraka bio u centru pažnje. Prevario je ovaj brzi igrač nekoliko igrača iz zadnje linije odbrane gosta, centrirao na suprotnu stranu, a ispred praznog gola Bežanije nije bilo igrača u zelenim dresovima. Gost prvi put preti u 33.minutu. Lopes Dos Santos Luis Gustavo sjajno šutira iz slobodnog udarca u „rašlje“ domaćeg gola, a visoki Jovišić sjajno brani i šalje loptu u korner. Dva minuta kasnije odlična akcija domaćina. Bjedov asistira ka Rniću, ovaj sjajno šutira, pogađa stativu gola gosta, lopta se odbija ka Suraki, ali je Ostojić padom u noge brži.

Drugo poluvreme u šansama počinje u 53.minutu. Đoković se odlučio za šut sa distance, a ista završava na prečki domaćeg gola. Đokoviću umalo da se revanšira Bjedov. Šutira domaći golgeter iskosa sa leve strane, kraj gola gostujućeg tima. 65.minut je obeležila najbolja prilika za Bežaniju da stigne do poravnanja rezultata. Dugo je akcija išla po desnoj strani napada gosta, lopta je prebačena na suprotni deo u kazneni prostor Inđije, Rakić sam kao duh, slabo i neprecizno šutira u dobro postavljenog Jovišića.

Pet minuta kasnije, Suraka je opet u prilici. Rnić je sjajno uposlio Zakariju Suraku, ovaj sa ivice kaznenog prostora, iskosa sa desne strane šutira, ali direktno u istrčalog Ostojića. Bjedov je opet u prilici u 72.minutu. Sada je Suraka asistent, Bjedov šutira kraj gola gosta iz lepe pozicije za postizanje gola.

Nova šansa Inđije u 80.minutu. Rnić je izveo slobodan udarac sa oko 25 metara od gola Ostojića. Bilo je to iskosa sa desne strane napada domaćina, a levica je uputila „torpedo“ u prečku gola gostiju.

Za sam kraj i reč dve o sudiji utakmice. Aleksandar Živković veoma često nezainteresovan za zbivanja na terenu. Prekršaje je uglavnom sudio posle jauka igrača dva tima, vrlo često daleko od mesta događaja, a igrači su kao pravi profesionalci sami sportski izneli ovaj meč.

Inđija. Gradski stadion, gledalaca oko 400. Sudija: Aleksandar Živković iz Niša, pomoćnici: Miloš Marković iz Blaca i Miodrag Zdravković iz Ražnja. Četvrti sudija:  Jovan Grujić iz Niša. Delegat: Vuk Blečić iz Beograda. Strelac: Suraka 10.minut. Žuti kartoni: Suraka 32’ i Rnić 37’ – Inđija, Matović 90’ i Đorđević 90+1’ – Bežanija.

Inđija: Jovišić, Smiljanić (Ilić), Radivojević, Simonović, Milašinović, Čordašić, Jovanović, Krivokuća (Stanković), Rnić (K), Bjedov, Suraka (Jao). Trener Miloš Veselinović.

Bežanija: Ostojić (K), Lopes, Kolunija, Matović, Jakšić, Stanovčić, Rakić (Kosta), Đorđević, Jelić, Đoković, Kovačević (Šaka). Trener: Vanja Radinović.

Sindjelić 2 : 4 Radnik
Mačva 1 : 1 Jedinstvo Putevi
Javor Matis 2 : 0 Proleter
Bačka (BP) 0 : 1 Sloga (PM)
Inđija 1 : 0 Bežanija
Metalac (GM) 1 : 1 BSK Borča