Četvrta pobeda Trsteničana

Pred oko 400 gledalaca fudbaleri Trstenika PPT na svom stadionu kraj Morave, ostvarili su i četvrtu pobedu u ovom delu prvenstva. Ovoga puta savladali su komšije ekipu Kopaonika iz Brusa rezultatom 3:0. Domaći su tokom celog susreta dominirali terenom imali zrele prilike za pogodak a gosti su se sve do 73. minuta uspešno branili bunkerom. Onda je na scenu stupio Karović i doveo trsteničane u vođstvo od 1:0. Rezervista Isailović je u 84. minutu povisio vođstvo na 2:0 a u 87. minutu konačan rezultat utakmice postavio je agilni Drenovac.

Ovaj zanimljiv susret vodio je glavni sudija Nikola Miljković iz Aleksandrovca, koji je zbog grube igre i prigovora podelio ukupno 6 žutih kartona, domaćinima 2 i 4 žuta kartona gostima iz Brusa. Posle odigrana 4 kola prvenstva u Srpskoj ligi Istok trsteničani su na čelnoj poziciji sa 12 osvojenih bodova. U 5. kolu gostuju kod Cara Konstantina, a Brusjani dočekuju kući ekipu Bora.

Ozren 3 : 0 Sinđelić
Hajduk Veljko 1 : 2 Dinamo
Sloga 1 : 0 Tabane 1970
Radnički (P) 2 : 2 Radan
Timočanin 2 : 1 Car Konstantin
Trstenik PPT 3 : 0 Kopaonik
OFK Bor 2 : 0 Radnički (S)
Timok 3 : 0 Đerdap