MLK: Napredak - Morava(M) 4:2

Lepa fudbalska predstava začinjena sa 6 golova i puno lepih akcija. Domaći su bolje otvorili meč i već u 11. minutu poveli golom Sarića koji je u situaciji jedan na jedan sa golmanom gostiju izašao kao pobednik. Igrao se 20. minut kada je jedan od boljih igrača domaćih Vukić povisio na 2-0 i pokazao zašto je Napredak kandidat za najviši plasman. Mladost Morave tada kreće angažovanije i nakon samo dva minuta uspeva da smanji rezultat. Dobar pas M.Mitrovića ka Joviću ovaj kreće korak dva i šutom u same rašlje tera do tada nezaposlenog Majstorovića na kapitulaciju. Nedugo zatim Morava ostaje bez kapitena Zečevića koji se povređuje. U 32. minutu nakon dobre akcije Mirosavića i Jovića R.Mitrović iz drugog pokušaja postiže pogodak za veliku radost i izjednačenje. Domaći kreću još ofanzivnije i na odmor odlaze sa prednošću zahvaljujući Krljaru koji postiže pogodak u 40.m inutu. Mladi igrači Morave bez nekoliko prvotimaca uspeli su da odole napadima domaćih ali su još jednom poklekli kada je brzonogi bek Đurović postigao gol za konačnih 4-2. Imala je i Morava nekoliko lepih prilika ali je najbolja ona kada je na odličan centaršut Mirosavića Milenić glavom prebacio gol sa nekih 5-6 metara.

Napredak: Majstorović, Paunović, Đurović, Coković, Stanković, Durkalić, Vukomanović, Stojanović (Vlajković) Krljar, Vukić, Sarić.
Morava: Antonijević, M.Mitrović, N.Torlaković, S.Torlaković, Zečević (Andrić), Urdov, Jovanović (V.Milenić), R.Mitrović, Mršović, Jović, Mirosavić.

Napredak (G) 4 : 2 Morava (M)
Tavnik 5 : 1 Žiča
Mlada krila 2 : 1 Lazac
Grdica 1 : 0 Polet (R)
Partizan 2 : 3 Borac (A)
Gruža 3 : 4 Šumadija (Š)