Miloš Rakić četvorostruki strelac

Malo je fudbalera u Srbiji koji se mogu pohvaliti da na jednoj takmičarskoj utakmici su postigli 4 gola, a to je upravo uradio talentovani 19-to godišnji fudbaler Jabučja Miloš Rakić, dokazavši upravi Železničara da su ga se nepotrebno odrekli i sputali ga da pokaže sav svoj kvalitet u Srpskoligaškoj konkurenciji. Mladić koji je verovatno prerastao i mnogo veće rangove od Okružnog, je igrač sa velikim potencijalom, fantastičnim predispozicijama i ogromnim mogućnostima. Sam je svojim individualnim kvalitetom ponizio goste iz Miloraca i bio je najzaslužniji za ubedljiv trijumf svoje ekipe, OFK Jabučje - Jedinstvo (M) 4:0.
Treba pohvaliti i saigrače koji su se potrudili da Rakićev golgeterski učinak bude zaista impresivan. Prvi gol pao je posle divne akcije navalnog reda i odlične egzekucije već pomenutog fudbalera domaćih u 10.minutu. Posle primljenog gola gosti koriste uspavanu i indolentnu igru veznog reda domaćih, ali u dva navrata opasni udarci završavaju na prečki golmana Nenadovića. Nakon tih promašaja sledi kazna. Kapiten domaćih Čumić u svom stilu nanizao je celu odbranu gostiju, štoper Jedinstva ruši ga u kaznenom prostoru što glavni arbitar meča sankcioniše najstrožom kaznom i pokazuje cveni karton fudbaleru iz Miloraca. Penal u gol pretvara lucidni, mladjani Rakić, a u incidentu nakon gola isključen je i najiskusniji fudbaler Jabučja Nešković zbog udaranja golmana gostiju.
Nastavak meča doneo je potpunu dominaciju domaćih. Najmladji akter susreta u 63. minutu koristi asistenciju Čumića za 3:0, a posle svoje solo akcije u 75. minutu i četvrti put zatresao mrežu Jedinstva. Treba istaći i projektil kapitena domaćih, silovit šut sa 25 metara "pomerio" je prečku gotujuće ekipe, a u sam smiraj meča odlično dodavanje Pavlovića, Čumić nije uspeo da realizuje jer njegov lob  završio je tik iznad gola. Sjajna predstava fudbalera OFK Jabučja zadovoljila je oko 200 vernih navijača, na stadionu Železničara u Lajkovcu, gde se meč igrao, zbog renoviranja i rekonstrukcije stadiona u Jabučju.
Ovom pobedom Jabučanci overavaju 5. mesto pred gostovanje u vanrednom kolu u sredu, direktnom konkurentu za najviši plasman ekipi Vrujaca, a već u subotu očekuje ih spektakl kući protiv lidera šampionata tima Osečine.

Sastav OFK Jabučja: Nenadović, Jorgić (Radovančević), Janković (Tejić), Todorović, Vuković, Nešković, Pavlović, Rakić, Čumić, Jelenić, Baković.