Sigurna pobeda Kosanice

Kosanica iz Kuršumlije pobedila je juče u Pejkovcu Dobrič sa 2:0 (0:0). Utakmica je odigrana u okviru 24. kola Topličke okružne lige. U sledećem pretposlednjem kolu Kosanica dočekuje Jastrebac i na toj utakmici biće joj dodeljen pehar prvaka, jer je Kosanica već obezbedila prvo mesto. Kuršumličani su na ovoj utakmici postigli samo dva gola. Prvi se u listu strelaca upisao Cvetković u 60. minutu a Jovanović je bio precizan u 72. minutu. Sudija Ivanović pokazao je dva žuta kartona domaćoj ekipi.- Zadovoljan sam osvojenim bodovima. Mi smo se već plasirali u viši rang i na sledećoj utakmici, kada nam gostuju Blačani, biće i dodele pehara za osvojeno prvo mesto u Topličkoj ligi. Sa Blačanima očekujemo pravu prvenstvenu utakmicu veliku borbu ali i našu pobedu-rekao je Topličkim vestima, Predrag Jovanović, trener Kosanice.