Temnić overio titulu u lokalnom derbiju

Lepu fudbalsku predstavu priredili su lokalni rivali Temnić i Sloga, a Temnić je posle bolje igre u drugom poluvremenu overio titulu prvaka Prve lige Rasinskog okruga, dok su Ćićevčani definitivno izgubili sve šanse da se domognu trećeg mesta koje vodi u zonu. Prvo poluvreme proteklo je u ravnopravnoj igri s tim, što se čini da su gosti bili nesto preduzimljiviji ipak najveću šansu propustio je kapiten domaćih Aksentijević koji je u 35. minutu pogodio stativu.

Dres kapitena Aksentijevića završio je posle utakmice u rukama vođe varvarinskih navijača Dalibora Markovića

Drugo poluvreme počelo je mnogo bolje po pulene Gorana Markovića, napadi su se ređali jedan za drugim. Aksentijević je ponovo imao stoprocentnu šansu, ali je Nenad Stojković na liniji odbranio glavom gol. Potom je prva violina domaćih Sibinović pogodio prečku. Temnić je u vođstvo doveo danas vrlo raspoloženi Goran Žerjav posle kornera sa desne strane najbolje se snasao i volejom sa 12-13 metara u sam donji levi ugao nemoćnog Zdravkovića. Samo  šest minuta kasnije Mijajlović povećava rezultat na 2:0 posle sjajnog pasa Saše Antića. Tačku na utakmicu stavio je Ristić sjajnim golom u 78. minutu koji je sa nekih 25-30 metara poludesno izvanredno lobovao golmana domaćih Grujića. Ovom pobedom predsednik kluba Darko Branković ispunio je obećanje i sa svojim timom osvoj prvo mesto.

Darko Branković ispunio obećanje osvojio titulu sa svojim timom u društvu pionira Temnića Vojina Markovića

Stadion Temnića u Varvarinu, gledalaca 300. Sudija Milić Bojan (Đunis) 7,5. Temnić - Sloga (Ćićevac) 2:1. 1:0 Žerjav u 68, 2:0 Mihajlović u 74, 2:1  Ristić u 78. minutu.

TEMNIĆ: Grujić 7, Lazarević 7, Nikola Savić 7 (Ćosić 7,5), Antić 7 (Bogdanović 7), Pešić 7,5, Žerjav 8, Stojanović 7,5, Miladinović 7, Sibinović 7, Aksentijević 7,5, Marković 7 (Mihajlović 7,5). Igrač utakmice: Goran Žerjav (Temnić).

SLOGA:  Ždravkoviž 7, Darko Stanojević 7, Ristić 7,5, Nenad Stojković 7,5, Miloš Stojković 7, Spasić 7 (Nikola Milosavljević 7), Ivković 7, A-Petrović 7 (Kezunović-), Marko Stanojević 7, Maksimović 7, Radosavljević 7.