Luzeri iz Parka Pećina poniženi u Vladimircima, a Radnički konačno pobedio

Prvu pobedu ostvario konačno i valjevski zonaši Radnički, a  Budućnost je doživela i treće poniženje u 4.prolećnom nastupu, ovoga puta u Vladimircima.

Početak  tužne valjevske aprilske fudbalske priče doneo je  novo brukanje  luzera iz Parka Pećina. Treći poraz u četiri prolećna okršaja Budućnosti usledio je ovoga puta  u Vladimircima, protiv  Jedinstva (0:2). Na sreću dogodio se i prvi uspeh iako desetkovanog povredama  drugog valjevskog zonaša Radničkog. Na Petom Puku su bila dovoljna dva proigravanja Dragana Gošića  i golgeterske reakcije Slavoljuba Markovića -kočice  za  prvu prolećnu pobedu  posle tri uzastopne „nule“   Gošić je na otvaranju utakmice i u 90. minutu pogodio okvir gola, a napadač Sjeničana Đorović  mu se revanširao bombom u prečku u 88. minutu.

U osam prolećnih mečeva dva valjevska zonaša čak šest puta poraženi !

RADNIČKI –SLOGA (S) 2:0 (1:0)

Igralište SRC Peti Puk. Gledalaca: 200. Sudija: Ivan Janković (Šabac) 7. Strelac S. Marković u 3. i 67. minutu za Radnički. Žuti kartoni: Simanić i J. Živanović (Radnički). Igrač utakmice: Slavoljub Marković (Radnički).

Radnički: A. Mitrović 6, 5, S. Đukić 6(Minić), V. Živanović 6, LJ. Mitrović 6, 5, J. Živanović 6, Petrović 6, Đurić 6, Maksimović 6, Simanić 6, 5, S. Marković 7, 5, Gošić 7,

Sloga: Beširević 7, Mahmutović 6, Omerović 5, (Hodžić), Vuković 6, Muratović 6, Aničić 5, Đorović 5, 5,  Totić 5, Hodžić 5(Nalović 5), Muhović 5(Vejsilović ), Nedić 5.