Sjajni Radovanović i sigurni Lazović

Na stadionu Grbavica pred oko stotinak gledalaca, odigrana je derbi utakmica kojoj su se sastali Prvi srpski ustanak i Banja. Obe ekipe su od samog starta ušle oprezno u utakmicu. Gosti su u prvom poluvremenu imali par zicera za pogodak, ali je na ovoj utakmici sjajni golman Radovanović izlazio lako na kraj sa tim pokušajima gostujuće ekipe i fenomenalnim obranama digao publiku na noge.  I kao što obično biva, posle toliko promašaja sledi kazna... domaćin stiže do prednosti. U šesnaest metara je oboren Janković, a siguran sa bele tačke bio je Lazović, što je bio i jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U nastavku domaćin je zaigrao ofanzivnije i posle jedne sjajne akcije Lazović postiže i drugi pogodak na utakmici. Banja je zapretila u par pokušaja, ali Radovanovića je na ovoj utakmici bilo teško savladati. Ipak gosti postižu počasni pogodak u samom finišu utakmice, što je i konačan rezultat 2:1 za Orašane. Veoma važna pobeda za domaće na otvaranju drugog dela sezone.

ŽSK 3 : 1 Marjan
Prvi srpski ustanak 2 : 1 Banja
Borac 2 : 0 Vitlina-Bokanja
Partizan 2 : 1 Junkovac
Aranđelovac 1 : 1 Šumadinac
Beli orlovi 1 : 0 Lokomotiva
Karađorđe 1 : 0 Šatornja
Vinča 0 : 3 Lepenica