Spasojevićeve majstorije za nova tri boda Fontane

Fudbaleri Fontane savladali su na gostovanju Bajinu Baštu sa 6:4. Pet golova za Čačane postigao je Ilija Spasojević, dok se jednom u listu strelaca upisao Milorad Jovanović. Prednost Fontani već u 3. minutu donosi najbolji akter meča Ilija Spasojević. U 8. minutu na semaforu je stajalo 0:2. Spasojević topovski šutira sa 12 metara i matira nemoćnog Markovića na golu Bajine Bašte. Mogli su Čačani u tim trenucima da reše pitanje pobednika, ali grešku Spasojevića u 14. minutu koristi Aleksandrić za 1:2. U nastavku Spasojević prvo u 24. minutu prelepim golom iz slobodnog udarca povećava prednost Fontane, da bi tri minuta kasnije nakon nove greške odbrane Fontane Tadić smanjio na 2:3. Nakon četvrtog gola Spasojevića u 32. minutu svi su pomislili da je pitanje pobednika rešeno, ali već u narednom napadu domaći golom Filipovića smanjuju rezultat. Da golovima nije kraj pobrinuo se mladi Milorad Jovanović minut kasnije, odnosno svojim petim golom Ilija Spasojević u samoj završnici. Domaći su do kraja meča samo ublažili poraz. Novi ispit sledi za osam dana kada Fontana dočekuje užičko Krčagovo.