MOL Kraljevo: Borac (A) - Morava (M) 3:2

Trebalo je da prođe 12 godina da bi se u Adranima odigrao komšijski derbi dva susedna sela sa dugom fudbalskom tradicijom. Napokon je Borac krenuo uzlaznom putanjom i posle ispadasnja Morave iz okružne lige eto ponovo derbija. Meč je po veoma sunčanom vremenu pratio veliki broj gledalaca i nisu zažalili što su došli na lep teren u Adranima. Domaći su poveli takoreći niizčega u 11.minutu. Centaršut sa desne strane nije najbolje prihvatio golman Morave, lopta se odbila od stative i na samoj gol liniji brži i spretniji od gostujućih igrača bio je igrač meča Nikolić i praktično je ugurao u gol. Na 2:0 povisio je Grujičić u 29.minutu iz slobodnog udarca prebacivši živi zid. Solo akciju u 35.minutu Nikolić lako realizuje bacivši na travu M.Mitrovića a sve ostalo bilo je rutina.
Kada se činilo da je meč rešen u 48.minutu, Milenić postiže gol nade za goste. Gol iz voleja sa dvadesetak metara u same rašlje. Nakon toga sledi totalna ofanziva Morave koja je unela paniku u domaće igrače, ali i navijače. Da sve bude zanimljivije rezervista N.Torlaković postiže efektan gol punom u 72.minutu ali na kraju ispostaviće se da je to bio samo utešni pogodak. Na samom kraju meča viđena su i dva isključenja zbog dva žuta kartona. Najpre je utakmicu napustio Kovačević igrač Morave a nedugo zatim i Nikolić iz Borca. Viđene su i po stativa na obe strane i još mnogo lepih akcija.Suđenje dobro.

Borac:Vučković, D.Radović, Miljković, Mitrović, Lešević, Rovinjac, Žikić (Sretović), Grujičić, Nikolić, Bogdanović (Rubežić), Simović (Radojičić).
Morava:Antonijević, M.Mitrović, Kovačević, Perišić, Zečević, Pavlović (N.Torlaković), Milojević, F.Andrić, Milenić, Jović, R.Mitrović (Đ.Urdov).

Lazac 1 : 3 Napredak (G)
Polet (R) 3 : 1 Žiča
Borac (A) 3 : 2 Morava (M)
Šumadija (Š) 2 : 3 Tavnik
Vrnjci 1 : 0 Mlada krila
Mladost (V) 4 : 0 Grdica