Nova Pazova jesenji šampion II vojvodjanske lige

Ekipa Nove Pazove je pobedom u poslednjem kolu prvog dela prvenstva od 3:2 protiv poslednjeplasiranog tima na tabeli Jedinstva iz Kačareva osvojilo jesenju titulu II lige grupa Vojvodina. Posle prva tri kola i samo jednog osvojenog boda igrači Nove Pazove su sa šest uzastopnih pobeda došli sasvim zasluženo na prvu poziciju.

Ali tok utakmice nije ukazivao na takav rasplet. Domaći igrači su previše opušteno ušli u meč. Posle samo 4 minuta gosti su poveli i imali još jednu priliku da udvostruče vođstvo. Istovremeno gostujući golman je bio veoma raspoložen što je unosilo dodatnu nervozu kod domaćih igraća. Ipak izjednačenje je stiglo u trinaestom minutu i izgledalo je da će stvari brzo doći na svoje mesto. Ipak tako nisu mislili gostujući igrači i u poslednjem minutu prvog dela iz kontranapada su obezbedili vodjstvo za kraj prvod dela igre.

U drugom poluvremenu igrači Nove Pazove su već u drugom minutu izjednačili a samo nekoliko minuta kasnije došli u vođstvo od 3:2. Tada domaći pokušavaju da uspore igru što ih je moglo koštati gubitka boda. Ipak golman domaćih je kao i njegov kolega na drugoj strani bio veoma raspoložen te je rezultat do kraja ostao nepromenjen uz nekoliko promašenih stopostotnih prilika domaćih igrača.

Sve u svemu sasvim zaslužena pobeda fudbalera Nove Pazove. Čestitamo im na zasluženo osvojenom prvom mestu nakon prvog dela prvenstva i nadamo se da ćemo iduće godine u Novoj Pazovi gledati prvologaški futsal.

Viking 3 : 3 Tango Liman
Tvrdjava 3 : 1 Hajduk
Forum 5 : 3 Kikinda
Kraljevićevo 1 : 3 Nova Pazova
Deus Futsal 3 : 2 Leteći Holandjanin