Bor bolji od Niša 92

U trećem koli druge futsal lige - istog Klub malog fudbala Bor pobedio je kao domaćin odličnu ekipu iz Niša. Još jednom su izabranici Maria Popovića pokazali dobru igri pred svojom publikom.Na poluvremenu ekipa Bora je otišla sa prednošću od 3:2,ali su u nastavku poboljšali igru i za 10 minuta stigli do prednosti od 5:2. Od tog momenta gosti iz Niša igraju sa igračem " više " u polju , ali do kraja ne uspevaju da stignu do izjednačenja. Strelci za borsku ekipu bili su: Stefanović Nenad - 1 ,Todorović Darko 1 , Zlatković Igor - 2 , Đenadić Milivoj - 2. Nastupali su još : Bulatović Milan , Đenadić Dalibor , Živanović Miljan , Veljković Aleksandar , Stanković Miloš  i golmani Andjelković Srdjan i Cvetković Marko. Ovom pobedom KMF Bor je još jednu stepenicu bliži ostvarenju cilja - borba za ulazak u Prvu futsal ligu. Sledećeg vikenda ekipa Bora ima i najteže gostovanje ekipi Pirota koja je u sve boljoj formi.Po rečima trenera Bora Maria Popovića ekipa ide u pirot da se zibori za što bolji rezultat iako su svesni da je domaćin veliki favorit.

Prokuplje 8 : 5 vintersport
Akademac 1 : 4 Pirot
Bor 6 : 5 Niš 92
vranje 6 : 6 As