07.09.2008 fkkikinda.com

Još jedna ubedljiva pobeda Kikinde

Fudbaleri Kikinde zabeležili su novu ubedljivu pobedu, ovog puta u gostima u Vršcu. Pobedila je istoimenog domaćina sa 0:3. Naši fudbaleri su ceo meč bili dosta bolji rival. Strelci za Kikindu bili su ponovo ove godine odlični Rosić, Trifunac i Ćazić. Gosti su od 68 minuta igrali i sa igračem manje, pošto je Rajda dobio crveni karton.

Kikinđani su od samog početka diktirali tempo i naneli njihov stil igre. Već na samom početku meča nekoliko šansi za Kikindu, koje nisu iskoristili Đukić, Trifunac,... Ipak, domaćin ni posle toga nije uspeo da probije odbranu Kikinde. Nisu stvorili nijednu šansu u prvom poluvremenu, dok je Kikinda svoju najbolju iskoristila u 41. minutu, kada je gol postigao Branislav Rosić, posle izvedenog auta Đukića.

I u drugom povremenu domaćin nije stvarao prave šanse. Kikinda je pretila sa svih strana i bila znatno bolji rival. U 63. minutu posle centaršuta Malinovića, najbolje se snašao Trifunac, koji postigao pogodak i doneo prednost svom klubu na 0:2. Brzo nakon toga, domaćin i definitivno tone! Crveni karton za Rajdu, koji je kao zadnji igrač sprečio kontru Kikinde i siguran pogodak.

Do kraja Kikinda je držala rezultat u svojim rukama. I onda kada su svi već očekivali kraj, kontra za Kikindu. Darko Ćazić izlazi sam pred golamana domaće ekipe i postiže pogodak za velikih 0:3!

Kikinda je konačno vezala dve odlične partije i pokazala da je ove godine, ipak ona najveći favorit za osvanje lige i plasman u Prvu Telekom ligu Srbije.

Sledeće kolo igramo kući, gde nam dolazi Radnički iz Sombora, koji ove godine pokazuje solidne partije, ali ipak mi verujemo u novu pobedu naših fudbalera.

Svi posetioci sajta mogli su da prate direktan tekstualni prenos utakmice. Ukoliko ste zainteresovani, možete pogledati kako je to izgledalo.

FK Vršac: Donović, Rankov, Ratković (Bojović 55´), Rajda, Šipoš, Dušanov (Ćurđević 71´), Stanković, Pismenar, Kelečević, Mihajlović, Bihor (Aleksić 65´).
FK Kikinda: Ćirić, Misić, Beleuc, Ćulibrk, Dedić, Savić (Ilić 62´), Rosić, Đukić, Šurbatović, Malinović (Ćazić 84´), Trifunac (Vukobrat 74´).
Žuti kartoni: Dušanov, Kelečević - Vršac, Trifunac - Kikinda.
Crveni kartoni: Rajda - Vršac.

Sloven 0 : 2 Proleter (NS)
Senta 2 : 1 Radnički (Š)
Vršac 0 : 3 Kikinda
Radnički (S) 3 : 2 Radnički (NP)