Zaslužena pobeda Hajduka

Najbolji akter na današnjoj utakmici bio je Nenadović, koji je već u 6. minutu prihvatio loptu sa leve strane u kaznenom prostoru gostiju, sjajno se oslobodio svog čuvara, a zatim oštrim, prizemnim udarcem doveo Divošane u vođstvo. Samo minut kasnije, ponovo je sa iste strane, sa nekih 17 metara, precizno gađao gornji levi ugao gola gostiju, ali se istakao i golman Molovinaca lepom paradom. Svojim ulaskom u 50. minutu igre Gombar je „naterao“ svoje saigrače da se malo razdrmaju i dokažu da su bolji rival od današnjeg protivnika. Ubrzo zatim postigao je i gol za konačnih i sasvim zasluženih 2:0.

Hajduk (Divoš)-Omladinac (Molovin) 2:0 (1:0)

Gledalaca 150. Sudija Mladen Banjanin (Morović) 6, Strelci: Nenadović u 6 i Gombar u 58 minutu (Hajduk).

Hajduk: Targlović 7; Radulović 6; Plavšić 6; Babić 6; Arežina 7; Ivantić 7, Zeljković 7; Nenadović 8 (Gombar 7); Manev 7; Vasiljević 7 (Mikić); Cvijetić 6.

Graničar (K) 6 : 0 Srem
Jedinstvo (M) 4 : 0 Noćaj
Hajduk 2 : 0 Omladinac (M)
Fruškogorac (K) 0 : 1 OFK Zeka Buljubaša
OFK Bačinci 2 : 0 Napredak (V)
Podrinje 4 : 0 Sinđelić
Sloboda 0 : 1 Borac (M)