Majstorije Joksića za novu pobedu Mladost Radost

Utakmicom između pionira Mladost Radost i Borca spuštena je zavesa na jesenji deo Pionirske lige FSMO. Golovima Ilije Joksića Mladost Radost je slavila sa 4:1.  Mogli su domaći već u drugom minutu da dođu do prednosti, ali Joksić pogađa okvir gola. Samo četiri minuta kasnije Borac preti preko Markovića koji šutira pravo u Vukajlovića na golu Mladost Radost. Domaći propuštaju odlične prilike da stignu do prednosti. Prvo u 13. minutu kada Čvorović šutira sa 16 metara pored gola, a zatim samo minut kasnije Joksić šutira pored Petrovićevog gola. Posle dve odlične prilike koje nije iskoristio, Ilija Joksić u 24. minutu vara golmana Borca za veliku radost domaćih. Nije se dugo čekalo na novi gol. Dva minuta kasnije Joksić duplira prednost Mladost Radost. U 31. minutu grešku golmana Vukajlovića koristi Krupež i smanjuje rezultat. Minut pre odlaska na odmor prava majstorija Ilije Joksića koji se lako oslobođa odbrane Borca za 3:1. U drugom delu meča Joksić postiže svoj četvrti gol. Igrao se 44. minut, kada napadač Mladost Radost koristi grešku Petrovića i Jovaševića za 4:1. Do kraja meča Borac je mogao da ublaži poraz, ali Marković u 66. minutu pogađa stativu. Domaći su do petog gola mogli tri minuta pre kraja meča, ali Jovičić pogađa prečku Petrovićevog gola.