Okružna liga Zaječar: Osnić - Trebič 0:0

Trebič je odigrao nerešeno 0:0 protiv Osnića u utakmici 8. kola Okružne lige Zaječar, igranoj u nedelju 13. oktobra na stadionu u Bogovini. Utakmica u Bogovini odigrana je po izuzetno tmurnom vremenu na odličnom terenu. Već po protokolu videlo se da će obe ekipe jurisati na pobedu jer su bila upisana po 18 igrača u svakoj ekipi. Utakmica puna naboja od prvog minuta gde je sve prštalo od startova.Trebič je malo bolje otvorio utakmicu tj.bio opasniji po gol domaćina. Ko zna kako bi tekao tok utakmice da je Bogojević u 20.minutu pogodio gol domaćina. Posle jedne neuspele ofsajd zamke domaćina, Bogojević je iz svoje polovine istrčao kontru,ušao u šesnesterac i kad su svi očekivali laganu egzekuciju šutirao jako preko gola.To kao da je paralisalo igrače Trebiča koji su u nastavku odigrali možda i najslabiju utakmicu u ovoj sezoni mada se je za to "kriv" i izuzetno borbeni domaćin koji je pokazao da mu je mesto u gornjem delu tabele.Mnogo više smo očekivali od sudijske trojke koja spada za najperspektivniju u Zaječarskom okrugu jer su pojedinim odlukama unosili nervozu kod igrača pa je utakmica završena sa 9 žutih i 1 crvenim kartonom.Moramo da izdvojimo trenutak u 47.minutu kada je po nama dosudjen nepostojeći penal za domaćina ali je golman Miletić pokazao da je specijalista za jedanesterce i uhvatio ''živu'' loptu.Ovo je treći penal koji je dosudjen protiv Trebiča u zadnje 3 utakmice ali nijedan od njih, možemo slobodno reći, nije bio ubedljiv.

Trebič je nastupio u sledećem sastavu: Miletić, Veljković, Bonić, Filipović, Zivanović P., Stefanović, Mijajlović, Bogojević, Trivunac, Radivojević, Manić. U igru jos ulazili: Stanisavljević, Nikolić i Zivanović M.

Mladost 3 : 4 Polet
Omladinac 2 : 0 OFK Knjaz
ŠSK 1 : 0 Rudar (VČ)
Osnić 0 : 0 Trebič
Bučje 4 : 3 Borac
Midžor 1 : 2 BSK
Rudar (P) 6 : 4 Sloga