05.10.2013 Dragan Ilić

Zona Drina: Radnički (V) - Zlatar 2:2

Bez Pavlovića, Đoga, Filića, dobili otkaz, povređenih Radovana Đurića, Gošića i Nikolića Radnički je u finišu meča i pored minusa od jednog gola, u meču sa dosta šansi na obe strane mogao i do pobede. Na proigravanje Miloševića Slovoljub Marković je doneo radost domaćinu sredinom prvog dela, da bi gosti posle kiksa odbrane Radničkog u 36. stigli do izjedbačenja, a 12 minuta pre kraja ostvarili i vođstvo. Posle kornera iz gužve Vjetrović je sa 5-6 metara pogodio mreži Mitrovića. Na proigravanje glavom Merdovića Milošević na drugoj stativi prihvata loptu i donosi izjednačenje, a u nadoknadi vremena iako u stopostotnoj prilici ne donosi pobedu Radničkom.

Stadion SRC Peti Puk. Gledalaca: 200. Sudija:Aleksandar Jakovljević(Šabac) 6 Strelci: S.Marković u 22, Milošević u 88. Minutu za Radnički, a Šaponjić u 36, Vjetrović u 78.  Žuti kartoni: M.Marković (Radnički) , Jakovljević i Rakonjac (Zlatar). Igrač utakmice : Aleksandar Mladenović (Zlatar).

Radnički:A.Mitrović 6, Doković 6(Merdović 6,5) Danilović 6, Jevtić 6, J. Živanović 7, Tajdić 7,  Rakić 6 (Aleksić 6,5), B.Đurić 6,S. Marković 7 Milošević 7,  M.Marković 6.

ZLATAR: Mladenović 8, D.Grbović 6,5 Brzaković 6, Jakovljević 6, Đurišić 6,5  Selmanović 6,5 Rakonjac 6, Zulić 6(Gordić6,5), Vjetrović 6,5(Gujančić) Ž.Grbović 6,5, Šaponjić 7 (Tvrtković 6,5.