Polet - Iskra

Po kišovitom i prohladnom vremenu, odigrana je derbi utakmica 5. kola Medjuopštinske lige Kolubara - zapad, izmedju Poleta iz Popučaka i Iskre iz Donje Bukovice.

Nakon početnog odmeravanja snaga na  sredini terena, ekipa Poleta je krenula nešto ofanzivnije što je rezultiralo golom u 16. minutu. Nakon gužve na ivici šesnaesterca najbolje se snašao vezista domaćih, Vujić i pogodio oštrom loptom u donji levi ugao golmana Iskre za 1:0. Isti igrač je duplirao prenost u 34. minutu. Nakon niza propusta odbrane Iskre ostao je "jedan na jedan" sa golmanom gostiju i lako pogodio sa 7 - 8 metara. Da je Vujić definitivno bio igrač utakmice, pokazuje nam i činjenica da je nad njim napravljen jedanaesterac u poslednjem minutu 1. poluvremena koji je uspešno realizovao Davidovic za, ispostavilo se konačnih, 3:0.

Do kraja susreta zabelezili smo po još nekoliko poluprilika sa obe strane, tako da je ekipa Poleta rutinski privela posao kraju i od Iskre preuzela drugu poziciju na tabeli. Lep fudbal i fer navijanje oko 100 navijača uglavnom domaće ekipe.

Beloševac 1 : 0 Borac
Polet 3 : 0 Iskra
Junior Novo Naselje 2 : 0 Tešnjar
Rajac 3 : 1 Kolubara 2
Milenko Pavlović 4 : 0 Liplje