Okružne liga Zaječar: Trebič - Polet 6:0

FK Trebič je pobedio FK Polet iz Jablanice sa 6:0 (utakmica je prekinuta u 49. minutu posle ''povrede'' 4 igrača gostiju za 4 minuta) u 5. kolu Okružne lige Zaječar, u utakmici igranoj u nedelju 22. septembra na stadionu Bata Nole na Podini, sa početkom od 16:00 h...

Igrači FK Trebiča su odigrali možda svoju najbolju utakmicu u dosadašnjem toku sezonu, ispoštovali sve dogovore iz svlačionice i prosto samleli protivnika, posle prvog poluvremena već je bilo 6:0 za Trebič. Do prvog gola čekalo se 8. minuta, posle jednog kornera koji je izveo Bogojević najbolje se snašao Trivunac, postigao lep gol i doveo Trebič u vodjstvo od 1:0. U 15. minutu je već bilo 2:0, ista situacija, samo drugi egzekutor, Bogojević ponovo odlično centrira iz kornera, a, ovaj put, odbrambeni igrač Filipović se našao na pravom mestu i prelepim golom nogom povisio rezultat. Bonić u 23. minutu istrčava kontru, i sa nekih 10-ak metara matira golmana gostiju, koji je moramo priznati bio najslabija karika gostiju na današnjoj utakmici, i dovodi Trebič u vodjstvo od 3:0. U 29. minutu golman Trebiča Miletić dengažira jako loptu, lopta pada na desetak metara od gola, preskače golmana, koji je izašao, on je nekako hvata ali je ispušta i lopta ulazi u gol. Gol za TV špice, 4:0 za Trebič. Već tada se videlo da će gosti pretrpeti pravu katastrofu na ovoj utakmici, iako su gubili visokim rezultatom, zadnju liniju odbrane su držali na čak 50 metara od svog gola, što je otvaralo prostora za kontranapade Trebiča, što igrači Trebiča koriste, prvo Prvulović u 35. a zatim i Trivunac, svojim drugim golom, u 44. minutu i stavljaju tačku na prvo poluvreme, veoma visokim rezultatom 6:0. Moramo pomenuti da je Trebič promašio još nekoliko stopostopnih šansi, tako da je rezultat mogao biti i znatno veći.

Na samom početku drugog dela igre se videlo da gosti ne žele da završe utakmicu, prvo su se ''povredila'' dva igrača na pauzi izmedju poluvremena, a zatim još dva igrača na samom početku, i pošto su ostali sa 7 igrača na terenu, glavni sudija utakmice Marković Nemanja, je bio primoran da prekine utakmicu. Vrlo nesportski sa njihove strane. Bilo kako bilo, nova tri boda za FK Trebič u borbi za vrh table. Posle ovog kola Trebič zauzima prvo mesto na tabeli sa 13 bodova. Sledeću utakmicu Trebič igra sledeće nedelje, protiv Omladinca iz Grezne, utakmice se igra u nedelju 29. septembra, na stadionu u Grezni, sa početkom u 15:30 h.
FK Trebič je igrao u sledećem sastavu: Miletić, Veljković, Stefanović, Filipović, Bonić, Radivojević, Živanović M, Bogojević, Gligorijević, Trivunac i Prvulović. U igru je ušao samo Radosavljević umesto Gligorijevića.

Rudar (P) 4 : 0 Mladost
OFK 019 Zaječar 1 : 0 Midžor
Rgotina 0 : 2 Bučje
Sloga 0 : 1 Osnić
BSK 7 : 2 ŠSK
Borac 3 : 1 Omladinac
Trebič 6 : 0 Polet