XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.05.2012 20:00 Crvena zvezda 2 : 0 Borac
Polufinale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.03.2012 Crvena zvezda 2 : 0 Partizan
21.03.2012 Borac 0 : 0 Vojvodina
11.04.2012 Partizan 0 : 2 Crvena zvezda
11.04.2012 Vojvodina 0 : 1 Borac
1/4 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.11.2011 OFK Beograd 0 : 2 Partizan
23.11.2011 Crvena zvezda 4 : 0 Smederevo
23.11.2011 Vojvodina 1 : 0 Javor
23.11.2011 Borac 4 : 2 Spartak ZV
1/8 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2011 Crvena zvezda 1 : 0 Banat
25.10.2011 Spartak ZV 6 : 5 Radnički 1923
25.10.2011 OFK Beograd 5 : 0 Kolubara
25.10.2011 Inđija 1 : 2 Vojvodina
25.10.2011 Sloboda PS 3 : 5 Smederevo
25.10.2011 Proleter (NS) 1 : 4 Borac
25.10.2011 Jagodina 3 : 5 Javor
25.10.2011 Partizan 3 : 1 Metalac
1/16 finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.09.2011 Radnički 1923 4 : 2 Rad
21.09.2011 Napredak 0 : 2 Spartak ZV
21.09.2011 Donji Srem 0 : 1 Vojvodina
21.09.2011 Hajduk 0 : 1 Kolubara
21.09.2011 Metalac 3 : 0 Srem (SM)
21.09.2011 Banat 2 : 0 BSK Borča
21.09.2011 Mladost (L) 1 : 2 Crvena zvezda
21.09.2011 Sloboda PS 4 : 2 Teleoptik
21.09.2011 Novi Pazar 0 : 3 Partizan
21.09.2011 Radnički (N) 0 : 1 OFK Beograd
21.09.2011 Borac 4 : 1 Radnički (S)
21.09.2011 Sinđelić 1 : 2 Jagodina
21.09.2011 Šumadija (J) 7 : 8 Inđija
21.09.2011 Smederevo 1 : 0 BASK
21.09.2011 Čukarički Stankom 3 : 5 Proleter (NS)
21.09.2011 Javor 1 : 0 Novi Sad
Predtakmičenje
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.08.2011 Trepča 0 : 1 Kolubara
31.08.2011 Šumadija (J) 1 : 0 Zemun
31.08.2011 Radnički (N) 4 : 0 Dinamo
31.08.2011 Donji Srem 4 : 0 Radnički (Š)
31.08.2011 Mačva 0 : 0 Srem (SM) 0:1
31.08.2011 Mladi radnik 0 : 2 Teleoptik
31.08.2011 Bežanija 0 : 0 Novi Sad 0:1
Status
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu