XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
10/11.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11.2018 13:00 Korićani 5 : 0 Šumadinac (KG)
11.11.2018 13:00 Jadran 1 : 2 Sloga (D)
11.11.2018 13:00 Borac (D) 2 : 2 Jedinstvo
11.11.2018 13:00 Sloboda 0 : 4 Kutlovo
11.11.2018 13:00 Slavija 2 : 1 21. oktobar
11.11.2018 13:00 Budućnost : Šumadija 1934
11.11.2018 13:00 Srbija 3 : 1 OFK Bagremar
11.11.2018 13:00 Erdoglija 1931 3 : 1 Mladost (P)
U ovom kolu slobodan je tim: Pobeda 1926
11.11.2018 16:05 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Korićani 14 11 2 1 35
2 Mladost (P) 14 9 2 3 29
3 Jedinstvo 13 7 2 4 23
4 Budućnost 12 7 2 3 23
5 Sloga (D) 13 7 1 5 22
6 OFK Bagremar 14 6 4 4 22
7 Srbija 13 6 2 5 20
8 Borac (D) 13 5 5 3 20
9 Erdoglija 1931 13 5 5 3 20
10 Šumadija 1934 12 6 0 6 18
11 Sloboda 13 5 1 7 16
12 Pobeda 1926 13 4 4 5 16
13 Kutlovo 13 3 5 5 14
14 21. oktobar 13 2 3 8 9
15 Šumadinac (KG) 13 3 0 10 9
16 Slavija 13 2 2 9 8
17 Jadran 13 2 2 9 8
15.kolo
Sledeće kolo
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 13:00 OFK Bagremar 1 : 3 Erdoglija 1931
18.11.2018 13:00 Šumadija 1934 1 : 0 Srbija
18.11.2018 13:00 21. oktobar 3 : 2 Budućnost
18.11.2018 13:00 Kutlovo 1 : 0 Slavija
18.11.2018 13:00 Jedinstvo 4 : 1 Sloboda
17.11.2018 13:00 Sloga (D) 3 : 0 Borac (D)
17.11.2018 13:00 Šumadinac (KG) 2 : 0 Jadran
18.11.2018 13:00 Pobeda 1926 1 : 1 Korićani
U ovom kolu slobodan je tim: Mladost (P)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 13 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu