XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
10/11.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11.2018 13:30 ZSK 1 : 3 Iskra
11.11.2018 13:30 Trlić 2 : 0 Sovljak
10.11.2018 13:30 OFK Jabučje 2 : 0 OFK Brđanac
10.11.2018 13:30 Radnik 3 : 0 Pepeljevac
11.11.2018 13:30 Mladost 3 : 1 Tvrdojevac
10.11.2018 13:30 Banjani 0 : 0 Tulari
11.11.2018 13:30 Ribnikar 1 : 0 Tešnjar
10.11.2018 13:30 Rubribreza 2 : 0 Kolubara 2
10.11.2018 17:06 (makideeney)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 14 10 3 1 33
2 Rubribreza 14 10 0 4 30
3 OFK Brđanac 14 8 1 5 25
4 Kolubara 2 14 7 3 4 24
5 Trlić 14 7 2 5 23
6 OFK Jabučje 14 6 4 4 22
7 Banjani (-1) 14 7 2 5 22
8 Iskra 14 6 2 6 20
9 Radnik 14 6 2 6 20
10 ZSK 14 5 3 6 18
11 Tulari 14 4 5 5 17
12 Pepeljevac 14 5 2 7 17
13 Tvrdojevac 14 5 1 8 16
14 Tešnjar 14 3 4 7 13
15 Ribnikar 14 2 2 10 8
16 Sovljak (-1) 14 2 2 10 7
15.kolo
Sledeće kolo
17/18.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 13:00 Kolubara 2 0 : 0 ZSK
18.11.2018 13:00 Tešnjar 0 : 1 Rubribreza
18.11.2018 13:00 Tulari 2 : 1 Ribnikar
18.11.2018 13:00 Tvrdojevac 3 : 2 Banjani
17.11.2018 13:00 Pepeljevac 4 : 3 Mladost
17.11.2018 13:00 OFK Brđanac 3 : 1 Radnik
18.11.2018 13:00 Sovljak 5 : 4 OFK Jabučje
18.11.2018 13:00 Iskra 0 : 1 Trlić

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

makideeney
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 33 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu