XS
SM
MD
LG
17.kolo
Rezultati
01/02.12.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.12.2018 13:00 Dunav 1 : 2 Jedinstvo (V)
02.12.2018 13:00 Radnički (B) 1 : 2 Partizan (U)
02.12.2018 13:00 Strela 3 : 0 Jugoslavija
02.12.2018 13:00 Vojvodina (C) 1 : 7 Jedinstvo Stević
02.12.2018 13:00 Vulturul 1 : 3 Borac (St)
02.12.2018 13:00 Dolina 0 : 3 Partizan (G)
02.12.2018 13:00 Vojvodina (S) 1 : 5 Potporanj
02.12.2018 13:00 Crvena zvezda 4 : 3 Spartak 1911
02.12.2018 13:00 Polet 4 : 0 Sloga (BNS)
02.12.2018 15:00 (fsovršac)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Partizan (G) 17 12 2 3 38
2 Partizan (U) 17 12 2 3 38
3 Borac (St) 17 12 1 4 37
4 Radnički (B) 17 11 3 3 36
5 Potporanj 17 10 5 2 35
6 Jedinstvo (V) 17 9 3 5 30
7 Strela 17 8 3 6 27
8 Jedinstvo Stević 17 8 2 7 26
9 Spartak 1911 17 7 4 6 25
10 Sloga (BNS) 17 7 1 9 22
11 Vulturul 17 6 3 8 21
12 Crvena zvezda 17 6 2 9 20
13 Jugoslavija 17 6 2 9 20
14 Vojvodina (S) 17 5 3 9 18
15 Dunav 17 5 2 10 17
16 Dolina 17 3 4 10 13
17 Polet 17 4 0 13 12
18 Vojvodina (C) 17 1 0 16 3
18.kolo
Sledeće kolo
09/10.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.03.2019 14:30 Jedinstvo (V) : Sloga (BNS)
10.03.2019 14:30 Polet : Spartak 1911
10.03.2019 14:30 Crvena zvezda : Potporanj
10.03.2019 14:30 Vojvodina (S) : Partizan (G)
10.03.2019 14:30 Dolina : Borac (St)
10.03.2019 14:30 Vulturul : Jedinstvo Stević
10.03.2019 14:30 Vojvodina (C) : Jugoslavija
10.03.2019 14:30 Strela : Partizan (U)
10.03.2019 14:30 Radnički (B) : Dunav

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

fsovršac
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 3 korisnika
Takmičenje prati 23 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu