XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11.2018 13:00 Komgrap 0 : 2 Torlak
11.11.2018 13:00 BSK Baćevac 2 : 2 Studenski Grad
10.11.2018 13:00 Milutinac 2 : 1 Sopot
11.11.2018 13:00 Sremčica 2 : 1 Hajduk
11.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 1 Leštane
10.11.2018 13:00 Mladenovac 1 : 1 TEK Sloga
10.11.2018 13:00 Napredak 0 : 2 BSK Batajnica
11.11.2018 10:00 Borac 0 : 1 Turbina
11.11.2018 15:10 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladenovac 13 8 3 2 27
2 Budućnost 13 7 3 3 24
3 TEK Sloga 13 5 8 0 23
4 Napredak 13 7 2 4 23
5 Sremčica 13 6 4 3 22
6 Torlak 13 6 3 4 21
7 BSK Batajnica 13 5 4 4 19
8 Studenski Grad 13 5 4 4 19
9 Komgrap 13 4 5 4 17
10 Milutinac 13 4 4 5 16
11 Hajduk 13 4 4 5 16
12 Leštane 13 4 3 6 15
13 BSK Baćevac 13 4 1 8 13
14 Turbina 13 3 4 6 13
15 Sopot 13 2 4 7 10
16 Borac 13 1 2 10 5
14.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.11.2018 10:00 Torlak 3 : 0 Turbina
18.11.2018 13:00 BSK Batajnica 3 : 0 Borac
16.11.2018 13:00 TEK Sloga 2 : 0 Napredak
18.11.2018 13:00 Leštane 6 : 3 Mladenovac
18.11.2018 11:00 Hajduk 3 : 2 Budućnost
17.11.2018 13:00 Sopot 1 : 3 Sremčica
17.11.2018 11:00 Studenski Grad 1 : 0 Milutinac
18.11.2018 13:00 Komgrap 0 : 1 BSK Baćevac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Vuja NBG
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 40 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu