XS
SM
MD
LG
13.kolo
Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
11.11.2018 13:00 Kolubara 2 : 0 Radnički (NB)
11.11.2018 13:00 Brodarac 8 : 0 BSK Borča
11.11.2018 13:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Radnički (O)
11.11.2018 13:00 Zvezdara 1 : 0 Grafičar
10.11.2018 11:00 GSP Polet Dorćol 1 : 1 IMT
10.11.2018 13:00 Lokomotiva 3 : 1 Jedinstvo
11.11.2018 11:00 Prva Iskra 0 : 1 OFK Beograd
11.11.2018 13:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 BASK
11.11.2018 15:02 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kolubara 13 9 3 1 30
2 IMT 13 9 2 2 29
3 Grafičar 13 8 4 1 28
4 Brodarac 13 6 5 2 23
5 Zvezdara 13 7 2 4 23
6 Lokomotiva 13 6 2 5 20
7 Crvena Zvezda 13 5 4 4 19
8 Radnički (O) 13 5 4 4 19
9 GSP Polet Dorćol 13 4 5 4 17
10 Radnički (NB) 13 4 3 6 15
11 OFK Beograd 13 4 3 6 15
12 Jedinstvo 13 4 2 7 14
13 BSK Borča 13 4 1 8 13
14 Stepojevac Vaga 13 2 5 6 11
15 Prva Iskra 13 2 2 9 8
16 BASK 13 1 1 11 4
14.kolo
Sledeće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
17.11.2018 11:00 Radnički (NB) 1 : 0 BASK
18.11.2018 11:00 OFK Beograd 10 : 0 Stepojevac Vaga
18.11.2018 13:00 Jedinstvo 3 : 2 Prva Iskra
18.11.2018 13:00 IMT 1 : 0 Lokomotiva
18.11.2018 10:00 Grafičar 6 : 1 GSP Polet Dorćol
17.11.2018 11:00 Radnički (O) 0 : 0 Zvezdara
17.11.2018 11:00 BSK Borča 2 : 4 Crvena Zvezda
18.11.2018 13:00 Kolubara 2 : 0 Brodarac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Vuja NBG
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 52 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu