XS
SM
MD
LG
26.kolo
Rezultati
23/24.02.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.02.2019 20:00 Amiens SC : Nice
22.02.2019 19:00 Dijon : Saint-Étienne
23.02.2019 20:00 Guingamp : Angers
24.02.2019 15:00 Montpellier : Reims
24.02.2019 15:00 Nantes : Bordeaux
23.02.2019 17:00 PSG : Nîmes
24.02.2019 17:00 Rennes : Olympique Marseille
22.02.2019 20:45 Strasbourg : Lille
24.02.2019 15:00 Toulouse : Caen
24.02.2019 21:00 Monaco : Olympique Lyonnais
14.02.2019 00:30 (srbijasport.net)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Plasman u evropska takmičenja PSG 24 21 2 1 65
2 Plasman u evropska takmičenja Lille 25 15 5 5 50
3 Plasman u evropska takmičenja Olympique Lyonnais 25 13 7 5 46
4 Plasman u evropska takmičenja Olympique Marseille 25 12 4 9 40
5 Saint-Étienne 25 11 7 7 40
6 Montpellier 25 9 11 5 38
7 Reims 25 9 11 5 38
8 Nice 25 10 7 8 37
9 Strasbourg 25 9 9 7 36
10 Nîmes 25 10 6 9 36
11 Rennes 25 10 6 9 36
12 Angers 25 8 9 8 33
13 Bordeaux 25 8 8 9 32
14 Nantes 25 7 6 12 27
15 Toulouse 25 6 9 10 27
16 Monaco 25 5 7 13 22
17 Amiens SC 25 6 3 16 21
18 Play Out Dijon 24 5 5 14 20
19 Prelazi u ligu nižeg ranga Caen 25 3 10 12 19
20 Prelazi u ligu nižeg ranga Guingamp 25 3 6 16 15
27.kolo
Sledeće kolo
02/03.03.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
02.03.2019 20:00 Angers : Monaco
01.03.2019 20:45 Bordeaux : Montpellier
02.03.2019 17:00 Caen : PSG
03.03.2019 15:00 Guingamp : Nantes
03.03.2019 15:00 Lille : Dijon
03.03.2019 17:00 Olympique Lyonnais : Toulouse
03.03.2019 21:00 Olympique Marseille : Saint-Étienne
03.03.2019 15:00 Nice : Strasbourg
02.03.2019 20:00 Nîmes : Rennes
02.03.2019 20:00 Reims : Amiens SC

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

webmaster
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 0 korisnika
Takmičenje prati 19 korisnika
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu