XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
13/14.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10.2018 15:00 2. Oktobar 2 : 2 Vojvodina
14.10.2018 15:00 Mladost (BD) 4 : 1 Proleter 2006
14.10.2018 15:00 Crvena zvezda (VS) 3 : 1 Banat
14.10.2018 15:00 Crvena Zvezda (RS) 2 : 0 Delija
13.10.2018 15:00 Mladost (L) 1 : 1 Rusanda
14.10.2018 15:00 Borac 6 : 2 Lehel
14.10.2018 15:00 Radnički 1911 1 : 1 Omladinac FAM
13.10.2018 15:00 Polet 1 : 2 Naftagas
14.10.2018 17:26 (mare.bt)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda (VS) 9 7 2 0 23
2 Naftagas 9 5 2 2 17
3 Banat 9 5 1 3 16
4 Vojvodina 9 5 1 3 16
5 Delija 9 5 0 4 15
6 Mladost (BD) 9 4 2 3 14
7 Crvena Zvezda (RS) 9 4 2 3 14
8 Rusanda 9 4 1 4 13
9 Omladinac FAM 9 4 1 4 13
10 Radnički 1911 9 3 3 3 12
11 Lehel 9 3 3 3 12
12 Polet 9 3 2 4 11
13 Mladost (L) 9 3 2 4 11
14 Proleter 2006 9 2 1 6 7
15 2. Oktobar 9 1 2 6 5
16 Borac 9 1 1 7 4
10.kolo
Sledeće kolo
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 14:30 Vojvodina 1 : 3 Naftagas
21.10.2018 14:30 Omladinac FAM 6 : 1 Polet
21.10.2018 14:30 Lehel 0 : 1 Radnički 1911
21.10.2018 14:30 Rusanda 0 : 1 Borac
20.10.2018 14:30 Delija 1 : 1 Mladost (L)
21.10.2018 14:30 Banat 3 : 1 Crvena Zvezda (RS)
20.10.2018 14:30 Proleter 2006 1 : 5 Crvena zvezda (VS)
21.10.2018 14:30 2. Oktobar 2 : 3 Mladost (BD)

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

z
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 2 korisnika
Takmičenje prati 29 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu