XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
31.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
31.10.2018 13:30 Inđija 3 : 0 Sloboda
31.10.2018 17:00 Borac 3 : 0 Teleoptik
31.10.2018 13:30 Radnički 1923 3 : 1 Trajal
31.10.2018 13:30 Novi Pazar 0 : 4 Bečej 1918
31.10.2018 13:30 Bežanija 0 : 1 TSC
31.10.2018 13:30 Budućnost 1 : 1 OFK Žarkovo
31.10.2018 13:30 Sinđelić 1 : 0 Metalac
31.10.2018 13:30 Zlatibor 1 : 2 Javor Matis
31.10.2018 18:52 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Inđija 14 10 2 2 32
2 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 14 9 4 1 31
3 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 14 10 1 3 31
4 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 14 8 5 1 29
5 Doigravanje (Play Off) TSC 14 6 6 2 24
6 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 14 7 2 5 23
7 Doigravanje (Play Off) Metalac 14 5 6 3 21
8 Doigravanje (Play Off) Bežanija 14 5 2 7 17
9 Play Out OFK Žarkovo 14 4 4 6 16
10 Play Out Bečej 1918 14 5 1 8 16
11 Play Out Teleoptik 14 4 4 6 16
12 Play Out Borac 14 3 6 5 15
13 Play Out Trajal 14 4 3 7 15
14 Play Out Budućnost 14 2 6 6 12
15 Play Out Novi Pazar 14 0 5 9 5
16 Play Out Sloboda 14 0 3 11 3
15.kolo
Sledeće kolo
03/04.11.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
04.11.2018 13:30 Javor Matis 1 : 0 Inđija
05.11.2018 18:00 Metalac 2 : 0 Zlatibor
05.11.2018 13:30 OFK Žarkovo 2 : 1 Sinđelić
04.11.2018 13:30 TSC 4 : 1 Budućnost
04.11.2018 13:30 Bečej 1918 1 : 2 Bežanija
04.11.2018 17:00 Trajal 1 : 0 Novi Pazar
04.11.2018 13:30 Teleoptik 0 : 0 Radnički 1923
04.11.2018 13:30 Sloboda 2 : 1 Borac

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 129 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu