XS
SM
MD
LG
11.kolo
Rezultati
13/14.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.10.2018 15:00 Sinđelić 0 : 0 Inđija
12.10.2018 15:00 Zlatibor 2 : 0 Budućnost
12.10.2018 18:00 Javor Matis 4 : 1 Bežanija
13.10.2018 15:00 Metalac 2 : 1 Novi Pazar
13.10.2018 15:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Radnički 1923
13.10.2018 15:00 TSC 0 : 0 Borac
13.10.2018 15:00 Bečej 1918 3 : 0 Sloboda
15.10.2018 19:00 Trajal 0 : 1 Teleoptik
15.10.2018 20:50 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 11 9 1 1 28
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 11 8 2 1 26
3 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 11 7 3 1 24
4 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 11 6 5 0 23
5 Doigravanje (Play Off) TSC 11 4 5 2 17
6 Doigravanje (Play Off) Metalac 11 4 5 2 17
7 Doigravanje (Play Off) Bežanija 11 5 1 5 16
8 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 11 5 1 5 16
9 Play Out Teleoptik 11 4 3 4 15
10 Play Out Bečej 1918 11 4 0 7 12
11 Play Out OFK Žarkovo 11 3 2 6 11
12 Play Out Borac 11 2 5 4 11
13 Play Out Budućnost 11 2 4 5 10
14 Play Out Trajal 11 2 3 6 9
15 Play Out Novi Pazar 11 0 4 7 4
16 Play Out Sloboda 11 0 2 9 2
12.kolo
Sledeće kolo
20/21.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2018 14:30 Inđija 1 : 0 Teleoptik
22.10.2018 18:00 Sloboda 0 : 1 Trajal
20.10.2018 17:00 Borac 1 : 1 Bečej 1918
20.10.2018 14:30 Radnički 1923 2 : 2 TSC
21.10.2018 14:30 Novi Pazar 1 : 1 OFK Žarkovo
21.10.2018 14:30 Bežanija 1 : 1 Metalac
20.10.2018 14:30 Budućnost 0 : 0 Javor Matis
19.10.2018 14:30 Sinđelić 1 : 0 Zlatibor

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 129 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu