XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.10.2018 15:00 Inđija 1 : 2 Trajal
05.10.2018 15:00 Teleoptik 3 : 0 Bečej 1918
06.10.2018 15:00 Sloboda 0 : 2 TSC
08.10.2018 18:00 Borac 3 : 1 OFK Žarkovo
24.10.2018 14:30 Radnički 1923 2 : 1 Metalac
07.10.2018 15:00 Novi Pazar 0 : 3 Javor Matis
07.10.2018 15:00 Bežanija 1 : 3 Zlatibor
06.10.2018 15:00 Budućnost 1 : 1 Sinđelić
22.10.2018 10:39 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 10 8 1 1 25
2 Doigravanje (Play Off) Inđija 10 8 1 1 25
3 Doigravanje (Play Off) Sinđelić 10 6 4 0 22
4 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 10 6 3 1 21
5 Doigravanje (Play Off) Bežanija 10 5 1 4 16
6 Doigravanje (Play Off) TSC 10 4 4 2 16
7 Doigravanje (Play Off) Metalac 10 3 5 2 14
8 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 10 4 1 5 13
9 Play Out Teleoptik 10 3 3 4 12
10 Play Out OFK Žarkovo 10 3 2 5 11
11 Play Out Budućnost 10 2 4 4 10
12 Play Out Borac 10 2 4 4 10
13 Play Out Trajal 10 2 3 5 9
14 Play Out Bečej 1918 10 3 0 7 9
15 Play Out Novi Pazar 10 0 4 6 4
16 Play Out Sloboda 10 0 2 8 2
11.kolo
Sledeće kolo
13/14.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.10.2018 15:00 Sinđelić 0 : 0 Inđija
12.10.2018 15:00 Zlatibor 2 : 0 Budućnost
12.10.2018 18:00 Javor Matis 4 : 1 Bežanija
13.10.2018 15:00 Metalac 2 : 1 Novi Pazar
13.10.2018 15:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Radnički 1923
13.10.2018 15:00 TSC 0 : 0 Borac
13.10.2018 15:00 Bečej 1918 3 : 0 Sloboda
15.10.2018 19:00 Trajal 0 : 1 Teleoptik

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 129 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu