XS
SM
MD
LG
1.kolo
Rezultati
11/12.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
13.08.2018 20:00 Borac 0 : 4 Inđija
11.08.2018 17:30 Radnički 1923 2 : 0 Sloboda
12.08.2018 17:30 Novi Pazar 0 : 1 Teleoptik
12.08.2018 17:30 Bežanija 2 : 0 Trajal
12.08.2018 17:30 Budućnost 0 : 1 Bečej 1918
11.08.2018 17:30 Sinđelić 0 : 0 TSC
11.08.2018 17:30 Zlatibor 3 : 0 OFK Žarkovo
10.08.2018 20:00 Javor Matis 1 : 1 Metalac
13.08.2018 21:48 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Doigravanje (Play Off) Inđija 1 1 0 0 3
2 Doigravanje (Play Off) Zlatibor 1 1 0 0 3
3 Doigravanje (Play Off) Bežanija 1 1 0 0 3
4 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 1 1 0 0 3
5 Doigravanje (Play Off) Bečej 1918 1 1 0 0 3
6 Doigravanje (Play Off) Teleoptik 1 1 0 0 3
7 Doigravanje (Play Off) Metalac 1 0 1 0 1
8 Doigravanje (Play Off) Javor Matis 1 0 1 0 1
9 Play Out TSC 1 0 1 0 1
10 Play Out Sinđelić 1 0 1 0 1
11 Play Out Budućnost 1 0 0 1 0
12 Play Out Novi Pazar 1 0 0 1 0
13 Play Out Sloboda 1 0 0 1 0
14 Play Out Trajal 1 0 0 1 0
15 Play Out OFK Žarkovo 1 0 0 1 0
16 Play Out Borac 1 0 0 1 0
2.kolo
Sledeće kolo
18/19.08.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
19.08.2018 17:30 Inđija 0 : 0 Metalac
18.08.2018 17:30 OFK Žarkovo 1 : 0 Javor Matis
18.08.2018 17:30 TSC 1 : 2 Zlatibor
18.08.2018 17:30 Bečej 1918 0 : 1 Sinđelić
20.08.2018 20:00 Trajal 0 : 2 Budućnost
18.08.2018 17:30 Teleoptik 0 : 1 Bežanija
18.08.2018 20:00 Sloboda 0 : 0 Novi Pazar
19.08.2018 20:00 Borac 1 : 0 Radnički 1923

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 129 korisnika
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu