XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
23.05.2018 19:00 Partizan 2 : 1 Mladost
1/2 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
18.04.2018 18:30 Čukarički 4 : 2 Partizan
18.04.2018 16:00 Mačva 1 : 1 Mladost
09.05.2018 20:00 Partizan 2 : 0 Čukarički
09.05.2018 17:30 Mladost 4 : 0 Mačva
1/4 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.03.2018 17:00 Napredak 0 : 2 Čukarički
14.03.2018 15:30 Mačva 0 : 0 Crvena zvezda
14.03.2018 17:00 Vojvodina 0 : 1 Mladost
14.03.2018 13:00 Javor Matis 0 : 2 Partizan
1/8 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10.2017 17:00 Mladost 5 : 1 Proleter
25.10.2017 14:00 Napredak 7 : 2 Radnički (P)
25.10.2017 18:00 Vojvodina 6 : 1 Budućnost (D)
25.10.2017 14:00 Inđija 0 : 3 Javor Matis
25.10.2017 14:00 Zlatibor 0 : 1 Čukarički
15.11.2017 13:00 Spartak ŽK 1 : 1 Mačva
15.11.2017 18:30 Partizan 3 : 0 Rad
15.11.2017 16:00 Borac 0 : 4 Crvena zvezda
1/16 Finala
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
20.09.2017 15:30 Budućnost (D) 3 : 3 Voždovac
20.09.2017 15:30 Radnički (NB) 0 : 1 Mladost
20.09.2017 15:30 Mačva 0 : 0 OFK Bačka
20.09.2017 15:30 Inđija 0 : 0 Radnik
20.09.2017 15:30 Javor Matis 2 : 0 Sinđelić
20.09.2017 15:30 Zlatibor 0 : 0 Radnički (N)
20.09.2017 15:30 Jagodina 0 : 3 Čukarički
20.09.2017 15:30 Radnički (P) 1 : 1 Novi Pazar
20.09.2017 15:30 Dinamo 1945 1 : 2 Vojvodina
20.09.2017 15:30 Polet 1980 1 : 8 Spartak ŽK
20.09.2017 15:30 Zemun 0 : 0 Rad
20.09.2017 19:00 Metalac (GM) 1 : 2 Proleter
11.10.2017 18:00 Crvena zvezda 5 : 0 Dinamo (V)
11.10.2017 18:00 Sloboda 1 : 2 Borac
11.10.2017 14:00 Bežanija 0 : 1 Napredak
11.10.2017 14:00 Rtanj 0 : 3 Partizan
Pred kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.09.2017 16:00 Radnički (NB) 0 : 0 OFK Odžaci
06.09.2017 16:00 Zlatibor 4 : 1 BSK Borča
06.09.2017 16:00 Rtanj 2 : 2 OFK Beograd
06.09.2017 16:00 Dinamo 1945 2 : 0 ČSK Pivara
06.09.2017 16:00 Polet 1980 3 : 1 Kolubara
Status

Administrator
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu