XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
07/08.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
08.10.2017 15:00 Jastrebac 2 : 0 Jedinstvo
07.10.2017 15:00 OFK Topličanin 0 : 0 Žitorađa
08.10.2017 15:00 Sloga (Ć) 6 : 2 Morava 1918
08.10.2017 15:00 Levač 3 : 2 Bošnjane
08.10.2017 15:00 Župa 1 : 0 Sloga (D)
07.10.2017 15:00 SFS Borac 1 : 0 Napredak
07.10.2017 15:00 OFK Kosanica 3 : 2 OFK Lugomir
07.10.2017 15:00 Kopaonik 8 : 0 Poljoprivrednik
08.10.2017 17:46 (DG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 8 6 2 0 20
2 Kopaonik 8 6 1 1 19
3 SFS Borac 8 5 1 2 16
4 Sloga (D) 8 5 0 3 15
5 Jastrebac 8 5 0 3 15
6 OFK Kosanica 8 3 3 2 12
7 OFK Lugomir 8 3 2 3 11
8 Levač 8 3 1 4 10
9 Napredak 8 3 1 4 10
10 Žitorađa 8 2 3 3 9
11 Župa 8 2 2 4 8
12 Poljoprivrednik 8 2 2 4 8
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Bošnjane 8 2 2 4 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 8 2 1 5 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Jedinstvo 8 2 1 5 7
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Morava 1918 8 1 2 5 5
9.kolo
Sledeće kolo
14/15.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
15.10.2017 15:00 Poljoprivrednik 0 : 2 Jastrebac
15.10.2017 15:00 OFK Lugomir 1 : 0 Kopaonik
15.10.2017 15:00 Napredak 3 : 0 OFK Kosanica
14.10.2017 15:00 Sloga (D) 0 : 3 SFS Borac
15.10.2017 15:00 Bošnjane 0 : 3 Župa
14.10.2017 15:00 Morava 1918 3 : 1 Levač
15.10.2017 15:00 Žitorađa 3 : 3 Sloga (Ć)
15.10.2017 15:00 Jedinstvo 0 : 2 OFK Topličanin

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

DG
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu