XS
SM
MD
LG
25.kolo
Rezultati
12/13.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
12.05.2018 16:30 OFK Topličanin 3 : 2 Jastrebac
13.05.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 2 Sloga (Ć)
13.05.2018 16:30 Žitorađa 2 : 0 Levač
12.05.2018 16:30 Morava 1918 0 : 2 Župa
13.05.2018 16:30 Bošnjane 1 : 8 SFS Borac
12.05.2018 16:30 Sloga (D) 1 : 0 OFK Kosanica
13.05.2018 16:30 Napredak 1 : 1 Kopaonik
13.05.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 0 Poljoprivrednik
13.05.2018 18:52 (DG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 25 19 6 0 63
2 SFS Borac 25 20 3 2 63
3 Kopaonik 25 15 4 6 49
4 Sloga (D) (-1) 25 15 2 8 46
5 OFK Lugomir 25 12 4 9 40
6 Župa 25 12 3 10 39
7 Jastrebac 25 11 2 12 35
8 OFK Kosanica 25 9 7 9 34
9 Levač 25 9 6 10 33
10 Napredak 25 10 2 13 32
11 Jedinstvo 25 9 3 13 30
12 Morava 1918 25 8 4 13 28
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Žitorađa 25 7 5 13 26
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 25 5 5 15 20
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 25 5 4 16 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 25 2 4 19 8
26.kolo
Sledeće kolo
16.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
16.05.2018 17:00 Jastrebac 1 : 2 OFK Lugomir
16.05.2018 17:00 Poljoprivrednik 3 : 0 Napredak
16.05.2018 17:00 Kopaonik 0 : 1 Sloga (D)
16.05.2018 17:00 OFK Kosanica 3 : 0 Bošnjane
16.05.2018 17:00 SFS Borac 6 : 1 Morava 1918
16.05.2018 17:00 Župa 3 : 0 Žitorađa
16.05.2018 17:00 Levač 2 : 0 Jedinstvo
16.05.2018 17:00 Sloga (Ć) 0 : 8 OFK Topličanin

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

DG
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu