XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
28/29.04.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
29.04.2018 16:30 Jedinstvo 3 : 1 Jastrebac
29.04.2018 16:30 Žitorađa 1 : 3 OFK Topličanin
28.04.2018 16:30 Morava 1918 6 : 1 Sloga (Ć)
29.04.2018 16:30 Bošnjane 0 : 3 Levač
28.04.2018 16:30 Sloga (D) 1 : 0 Župa
29.04.2018 16:30 Napredak 2 : 3 SFS Borac
29.04.2018 16:30 OFK Lugomir 3 : 2 OFK Kosanica
29.04.2018 16:30 Poljoprivrednik 0 : 3 Kopaonik
29.04.2018 18:51 (Miroslav Đorđević)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin 23 17 6 0 57
2 SFS Borac 23 18 3 2 57
3 Kopaonik 23 14 3 6 45
4 Sloga (D) (-1) 23 14 2 7 43
5 OFK Lugomir 23 11 4 8 37
6 Župa 23 10 3 10 33
7 Jastrebac 23 10 2 11 32
8 Napredak 23 10 1 12 31
9 OFK Kosanica 23 8 7 8 31
10 Levač 23 8 6 9 30
11 Morava 1918 23 8 4 11 28
12 Jedinstvo 23 8 3 12 27
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Žitorađa 23 6 4 13 22
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Sloga (Ć) 23 5 4 14 19
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 23 5 4 14 19
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Poljoprivrednik (-2) 23 2 4 17 8
24.kolo
Sledeće kolo
05/06.05.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
06.05.2018 16:30 Jastrebac 2 : 0 Poljoprivrednik
05.05.2018 16:30 Kopaonik 3 : 1 OFK Lugomir
05.05.2018 16:30 OFK Kosanica 3 : 1 Napredak
05.05.2018 16:30 SFS Borac 4 : 1 Sloga (D)
06.05.2018 16:30 Župa 4 : 0 Bošnjane
06.05.2018 16:30 Levač 1 : 0 Morava 1918
06.05.2018 16:30 Sloga (Ć) 1 : 1 Žitorađa
05.05.2018 16:30 OFK Topličanin 3 : 2 Jedinstvo

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status
Slavoljub Blagojević
Premijum urednik takmičenja

DG
Kreator takmičenja

markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu