XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
14/15.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.10.2017 15:00 Teleoptik 2 : 0 TSC
13.10.2017 15:00 Inđija 0 : 2 Radnički 1923
15.10.2017 15:00 Sloboda 0 : 0 Novi Pazar
15.10.2017 15:00 Temnić 1924 0 : 2 Sinđelić
15.10.2017 15:00 Radnički (P) 3 : 1 Jagodina
14.10.2017 15:00 Proleter 3 : 0 ČSK Pivara
15.10.2017 15:00 Bežanija 0 : 1 Metalac
16.10.2017 15:00 Dinamo 1 : 0 Budućnost
16.10.2017 16:52 (Vuja NBG)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Dinamo 9 7 1 1 22
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Metalac 9 6 1 2 19
3 Radnički 1923 9 6 1 2 19
4 Proleter 9 6 0 3 18
5 Sinđelić 9 4 5 0 17
6 Novi Pazar 9 3 5 1 14
7 TSC 9 3 4 2 13
8 Budućnost 9 3 2 4 11
9 ČSK Pivara 9 3 2 4 11
10 Inđija 9 3 2 4 11
11 Temnić 1924 9 3 1 5 10
12 Sloboda 9 2 3 4 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Jagodina 9 2 2 5 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Bežanija 9 2 1 6 7
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Teleoptik 9 1 3 5 6
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Radnički (P) 9 1 1 7 4
10.kolo
Sledeće kolo
21/22.10.2017
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
21.10.2017 14:30 TSC 1 : 0 Budućnost
21.10.2017 14:30 Metalac 0 : 2 Dinamo
23.10.2017 14:30 ČSK Pivara 0 : 0 Bežanija
21.10.2017 14:30 Jagodina 2 : 2 Proleter
21.10.2017 14:30 Sinđelić 2 : 0 Radnički (P)
22.10.2017 14:30 Novi Pazar 1 : 1 Temnić 1924
22.10.2017 14:30 Radnički 1923 0 : 2 Sloboda
20.10.2017 14:30 Teleoptik 2 : 1 Inđija

Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.
Status

Administrator
Kreator takmičenja

Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu